The Bank Hotel Istanbul

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

200-400 TL

Min. Fiyat

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 200-400 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 200-400 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

5 Yıldızlı otelimizde görkemli bir kına gecesi yaşamak ister misiniz? ‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyiz, o halde biraz kendimizden bahsedelim…

The House Hotel Karaköy Beyoğlu/İstanbul firması olarak sürekli değişim ve kişiye özel hizmet olarak belirlediğimiz vizyonumuzla çalışıyoruz. Konuklarımızın kendilerini beklentilerinin ötesinde, rüya gibi bir ortamda hissetmelerini sağlamak için bütün bilgi ve birikimimizi kullanmaktan keyif alıyoruz.

Kına gecenizi yapabileceğimiz açık ve kapalı mekân alternatiflerimiz bulunuyor. Her iki alanımızda da 200 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Çiçek ve şamdanlarla süslediğimiz masalarımızda misafirleriniz adeta bir yemek şöleni yaşayacak.

Kahverengi tonunun ağırlıklı olarak kullanıldığı restoranımızda kına geceleriniz için, profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına gecenizden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestraların performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerini yörenize, zevklerinize veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Kına geçeninizin unutulmaz olması için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz ya da kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu süreçleri otelimizin organizasyon sorumlusuyla birlikte detaylı şekilde planlayabilirsiniz.

Kına gecenizden sonra konaklamak isteyecek misafirlerimiz için, önceden rezervasyon yaptırmanız halinde konforlu odalarımızı hazırlamaktan mutluluk duyacağız. Böylece konuklarınız bu özel gününüzün yorgunluğunu kendilerini evindeymiş gibi rahat hissederek rahatlıkla atabilirler ve otelimizin tüm olanaklarından yararlanarak keyifli bir gün geçirebilirler.

Kına geceniz için sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Viento The House Hotel Karaköy iletişim için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Özge Demir

  • Adres: Arap Cami Mahallesi, Bankalar Cd. No:5, Beyoğlu

The Bank Hotel Istanbul Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!