Taksim Garden

E-posta Gönder

0850 532 2783

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

400 TL ve üzeri

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Şişli, İstanbul

İlçe, İlGenel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 400 TL ve üzeri
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissetmek ve kına gecenizde sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek için bir mekan arayışındaysanız, tarihi Taşkışla binasının ihtişamlı manzarasına sahip Taksim Garden, sizi en iyi şekilde ağırlamak için hazır!

Eşsiz atmosferimiz, misafirlerimize sunduğumuz en güzel şey! Doğanın kucağında, yemyeşil bir bahçe içinde yer alıyor, bu saatlerde huzurla dolmanızı sağlıyoruz. Şehrin merkezinde sizi bina yığınlarından uzaklaştırıyor, şehrin gürültüsünden uzaklaştırıyoruz. Bir orman içinde hayatınızın en önemli organizasyonlarını dilediğiniz gibi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uzun süredir bizimle birlikte çalışan tecrübeli kadromuz ile kusursuz bir ev sahipliği amaçlıyoruz. Kına geceniz için tüm isteklerinizi konuşuyor, beklentilerinizi öğreniyoruz. Tüm hizmetlerimizde de bunları sağlamak için çalışıyoruz. Kına konseptinize uygun süslemeler ve giydirmeler gerçekleştiriyor, aklınızda nasıl bir gece planladıysanız onu ortaya çıkarmak için titizlikle çalışıyoruz.

Taksim Garden düğün, kına, nikah, sünnet, mezuniyet ve açılış gibi büyük organizasyonlardaki kalitesini tüm detayların üstüne düşerek en iyi şekilde gösteriyor. Süslemeden ışıklandırmaya, masa düzeninden ses ve müzik sistemine kadar tüm hizmetlerde kusursuz bir sürece imza atıyor ve unutulmaz bir gece hazır oluyor.

İstanbul’da oldukça merkezi bir lokasyonda faaliyet gösteriyoruz. Bu da, Taksim Garden’ın en özel organizasyonlarda tercih sebebi olma ihtimalini artırıyor. İstanbul’un en merkezi noktalarından ve birçok insanın buluşma noktası olan Taksim’deki mekanımıza otobüs, taksi dolmuş, metro ve bunun gibi pek çok toplu taşıma aracıyla kısa sürede gelebiliyorsunuz. Eğer özel araçlarınızla gelmeyi tercih ederseniz, yüksek araç kapasiteli otoparkımızı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Bu imkânlardan yararlanmak ve kına gecenizi unutulmaz kılmak isterseniz Taksim Garden’da olmak yeterli olacaktır. Bunun için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Serhan Dirik

  • Telefon: 0850 532 2783

  • Adres: Harbiye Mh. Taşkışla Cad. İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi Şişli İstanbul

Taksim Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!