Skalion Hotel & SPA

E-posta Gönder

0850 532 1778

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

50'den az kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Fatih, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği, Kına töreni

Kampanyalar ve Paketler

Skalion Hotel & SPA

Düğün.com Çiftlerimize Özel Gelin Hamamı Paketi %50 İndirimli!

Skalion Hotel & Spa Gelin Hamamı Paketi;
Skalion Hotel & Spa otelimizde muhteşem atmosferinde sevdikleriniz ile birlikte unutulmaz bir gün
Skalion Hotel & Spa da zengin imkanlar ve ıslak alan kullanımı dahil gelin hamamı eğlencesi kişi başı 200 TL yerine 99 TL

Ekstra masaj indiriminden yararlanabilirsiniz. Kese ücreti 80 TL masaj ücreti 150 TL’dir.

Eğlence Paketine Neler Dahil?
Havlu, Peştamal, Terlik, tek kullanımlık Şampuan, Saç kremi, duş jeli, ücretsiz kullanım
Gelin hamamı süsleme, müzik sistemi ve ikram olacak şerbet, Kurabiye, Kek, Meyve çayı, Kahve, Su

Fırsat Tarihi 31/12/ 2019 tarihine kadar geçerlidir. Her kupon tek kişiliktir. Gelin hamamı minimum 5 kişiliktir.

Rezervasyon gereklidir.

Fırsat Detayları,

Bu özel günler tüm ömür boyu 1 kere yaşanır ve hatırası sonsuza kadar size ve sevdiklerinize kalır.
Evliliğin en kıymetli rutinlerinden biri de gelin hamamıdır. Skalion Hotel & Spa da seçkin atmosfer ve üstün hizmet kalitesi ile muhteşem bir gelin hamamı eğlencesine ne dersiniz? Bu fikirler sizi heyecanlandırıyor ise indirim rezervasyon fırsatını kaçırmayın. Tam 3 saat süresince size tahsil edilecek Spa alanı konsepte uygun süsleme ve ikramlarla donatılıp müzik eşliğinde size sunulacaktır.
Etkinlik günü peştamal ve terliklerinizi ücretsiz olarak

Son gün 31/12/2019


Hakkında

Özellikle gelin hanımlar tarafından büyük bir önem arz eden kına gecelerini Fatih’te tarihi yarımadada Skalion Hotel & SPA’nın benzersiz manzarası eşliğinde düzenliyoruz. Üstelik geleneksel esintilerle ve özel kına konseptleriyle tasarladığımız kına gecelerinin yanında bir de bekârlığa veda partilerine ev sahipliği yapıyoruz! Siz bizimle birlikte hangisini gerçekleştirmek istersiniz?

Dilerseniz alanında uzman ekibimizin sunduğu ayrıcalıklardan bahsedelim. Ancak öncesinde belirtmek isteriz ki 4 yıldız statüsündeki otelimizde, yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz. Hayallerinizin gerçek olduğu evlilik sürecinde kına ve bekârlığa vedalarda tarihin duyusu, Türk misafirperverliğiyle konuklarınızı ağırlıyoruz. Her ânın heyecanlı ve eğlenceli geçmesi için istekleriniz doğrultusunda hazırlıklar yapıyoruz. Bunun için de davet öncesi organizasyon sorumlumuzla görüşmeler düzenliyoruz.

-Kına geceniz için; Skalion Seyir Terası olarak bildiğiniz, gökyüzündeki mutluluk adresine davetlisiniz. Burada düzenlediğimiz davetlerde 60 ila 100 kişilik bir davet alanına sahip olabiliyoruz. İsterseniz ziyafet düzeninde, isterseniz de kokteyl tarzı bir daveti organize edebiliyoruz. Müzik, dans ve eğlencenin yer aldığı unutulmaz geceyi geleneksel dokunuşlar ve kına köşesi ile taçlandırıyoruz. Kına köşesi hazırlığını organizasyon firmalarından destek alarak tamamlıyoruz.

-Bekârlığa veda partilerini mi soruyorsunuz? Dans, müzik ve ziyafetler sizi bekliyor! Yakın arkadaşlarınız, aile üyeleri veya nedimelerle tasarlanan gece özgürce eğleneceğiniz şekilde düzenleniyor… Birbirinden özel anılar için terasta özel fotoğraf çekimleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca sakin bir gece ve müzik eşliğinde yemek yemeği tercih ederseniz, kına veya bekârlığa vedaları Marmara’nın tarihi dokusu eşliğinde deniz manzarasını izleyebileceğiniz sadelikte geçirebilirsiniz. Huzurlu bir gecede kuş bakışı izleyebildiğiniz şehir ayaklarınızın altında olacak… Siz de bizi tercih ediyorsanız, Skalion Hotel Kumkapı kına ve bekârlığa veda menülerini incelemelisiniz. Dilerseniz menü tadımları da düzenleyerek karar verebileceğiniz lezzetlerle şık sunumlar yapabiliriz. Nezih bir gece, şık bir mekân ve huzur için doğru yerdesiniz.

Şimdi sıra sizde, Skalion Hotel Terası’nda buluşmak için sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçin!

İletişim

Aslı Toktaş

  • Telefon: 0850 532 1778

  • Adres: Mimar Hayrettin Mahallesi Çifte Gelinler Caddesi No:6 D:No: 34126, 34130 Fatih

Skalion Hotel & SPA Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!