Skalion Hotel & SPA

Skalion Hotel & SPA

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Fatih, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)100-150 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)100-150 TL
  • Kapasite50'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Özellikle gelin hanımlar tarafından büyük bir önem arz eden kına gecelerini Fatih’te tarihi yarımadada Skalion Hotel & SPA’nın benzersiz manzarası eşliğinde düzenliyoruz. Üstelik geleneksel esintilerle ve özel kına konseptleriyle tasarladığımız kına gecelerinin yanında bir de bekârlığa veda partilerine ev sahipliği yapıyoruz! Siz bizimle birlikte hangisini gerçekleştirmek istersiniz?

Dilerseniz alanında uzman ekibimizin sunduğu ayrıcalıklardan bahsedelim. Ancak öncesinde belirtmek isteriz ki 4 yıldız statüsündeki otelimizde, yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz. Hayallerinizin gerçek olduğu evlilik sürecinde kına ve bekârlığa vedalarda tarihin duyusu, Türk misafirperverliğiyle konuklarınızı ağırlıyoruz. Her ânın heyecanlı ve eğlenceli geçmesi için istekleriniz doğrultusunda hazırlıklar yapıyoruz. Bunun için de davet öncesi organizasyon sorumlumuzla görüşmeler düzenliyoruz.

-Kına geceniz için; Skalion Seyir Terası olarak bildiğiniz, gökyüzündeki mutluluk adresine davetlisiniz. Burada düzenlediğimiz davetlerde 60 ila 100 kişilik bir davet alanına sahip olabiliyoruz. İsterseniz ziyafet düzeninde, isterseniz de kokteyl tarzı bir daveti organize edebiliyoruz. Müzik, dans ve eğlencenin yer aldığı unutulmaz geceyi geleneksel dokunuşlar ve kına köşesi ile taçlandırıyoruz. Kına köşesi hazırlığını organizasyon firmalarından destek alarak tamamlıyoruz.

-Bekârlığa veda partilerini mi soruyorsunuz? Dans, müzik ve ziyafetler sizi bekliyor! Yakın arkadaşlarınız, aile üyeleri veya nedimelerle tasarlanan gece özgürce eğleneceğiniz şekilde düzenleniyor… Birbirinden özel anılar için terasta özel fotoğraf çekimleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca sakin bir gece ve müzik eşliğinde yemek yemeği tercih ederseniz, kına veya bekârlığa vedaları Marmara’nın tarihi dokusu eşliğinde deniz manzarasını izleyebileceğiniz sadelikte geçirebilirsiniz. Huzurlu bir gecede kuş bakışı izleyebildiğiniz şehir ayaklarınızın altında olacak… Siz de bizi tercih ediyorsanız, Skalion Hotel Kumkapı kına ve bekârlığa veda menülerini incelemelisiniz. Dilerseniz menü tadımları da düzenleyerek karar verebileceğiniz lezzetlerle şık sunumlar yapabiliriz. Nezih bir gece, şık bir mekân ve huzur için doğru yerdesiniz.

Şimdi sıra sizde, Skalion Hotel Terası’nda buluşmak için sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibata geçin!

  • Adres: Mimar Hayrettin Mahallesi Çifte Gelinler Caddesi No:6 D:No: 34126, 34130 Fatih

Skalion Hotel & SPA Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Skalion Hotel & SPA firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.