Simge Düğün Salonu

E-posta Gönder

0850 241 1791

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Kına süslemesi

Hizmet İçeriği

Zeytinburnu, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği, Hint kınası

Önerilen Firmalar

Beşyıldız Düğün Salonu
7 1

Ümraniye

Beşyıldız Düğün Salonu

Kına gecelerinizi şık ve modern bir salonda düzenlemek ve hayatınız boyunca...

Aşkın Davet Balo Salonları
8

Ümraniye

Aşkın Davet Balo Salonları

Düğününüzden önce doyasıya eğlenmek ve tam da planladığınız gibi bir kına g...

Çatalca Park Restaurant
10

Çatalca

Çatalca Park Restaurant

Çatalca Park, Subaşı yolu üzerinde bulunuyor. Yıllardır evlenecek olan çift...

Hakkında

Yıllar önce Zeytinburnu kına gecesi mekanları arasında yerimizi aldık. Şık dekorasyonumuz, kalitemiz ve uzman ekibimizle bu zamana kadar geldik. Hep geliştik. Hep mutlu olduk. Eğlenceli kına geceleri düzenleyerek herkesi de mutlu ettik. Sıra sizde!

Odak noktamız memnuniyet olduğundan birçok çiftin kına gecesine ev sahipliği yaptık. Bu sayede birçok tecrübe edindik. Kına tahtından kına müziğine ekibine tepsisine birçok detayla ilgilendik ve ilgileniyoruz. Organizasyonlarınızda her şeyin eksiksiz olmasını sağlıyoruz. Sandalye giydirmelerimizden masaların üzerindeki süslere kadar uyuma oldukça dikkat ediyoruz. Salona girdiğiniz anda beyaz tiffany model sandalyeleri fark ediyorsunuz. Daha çok kırmızı renkte giydirmelerle renklendiriyoruz. Yuvarlak ya da dikdörtgen masaların üzerini de aynı renkte örtüyle kaplıyoruz. Her yıl yenileniyoruz. Buna gayret gösteriyoruz. Çünkü değişen bir sektörün içindeyiz ve bunun böyle olması gerektiğine inanıyoruz.

Semazen dahil olmak üzere birçok gösteriye, ekibe sahibiz. İsteğiniz takdirde bir fotoğraf köşesi bile yapıyoruz size. Bunun dışında geniş pistimiz sayesinde doyasıya dans edebiliyorsunuz. Değişik konseptlerde masalar hazırlıyoruz. Siyah-beyaz, rustik, modern veya kına gecenize özel masalar…. “Kınamıza Hoş Geldiniz!” yazılı bir panoyla karşılıyoruz misafirlerinizi. Tabii tüm bunlara da öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde karar veriyoruz diğer her detay gibi. Bu konuya önem veriyoruz. Çünkü sohbet ederken belki de daha önce aklınıza gelmeyen fikirlerle karşılaşabiliyorsunuz. Özel günlerin ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bu değeri biz de seviyoruz en sizin kadar. Yıllardır da bu güvenle çalışıyor ve kusursuz hizmet gerçekleştiriyoruz.

Ne demiştik? Şimdi sıra sizde! Zeytinburnu kına organizasyonunuza farklılık katmak istiyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli. Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen size geri dönüş sağlıyoruz. Şık konseptimiz, uygun fiyatlarımız ve merkezi konumuz. Birçok konuda avantajlarımız tekliflerinizi bekliyoruz.

İletişim

Recep Kantar

  • Telefon: 0850 241 1791

  • Adres: Nuripaşa Mah. Merv Cad. No:14-22 (Depo Durağı)Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.