Saray Köşk Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Esenler, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecesi organize etmek eğlenceli, özel ve zor bir iştir! Bu yüzden alanında uzman ve deneyimli bir ekiple çalışarak kusursuz bir gece geçirebilirsiniz. Sizin yerinize tüm özel ayrıntılarla ilgilenecek ve süreci tamamen keyif alarak geçirmenizi sağlayacak bir ekip arıyorsanız da doğru adrestesiniz. Biz nerede miyiz?

Saray Köşk Düğün Salonu Esenler’de faaliyet gösteriyoruz. Mutluluğunuz için her şeyi planlıyor ve hayallerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Ekibimizin birlikte çalıştığı bir organizasyon firması da var. Çünkü iyi bir organizasyon ustalık gerektiriyor ve siz de bizim her çiftimiz gibi özelsiniz. Kırmızı halıdan geçmeli, tak çiçekleriyle süslü bir kına köşesinde veya tahtınızda yerinizi almalısınız…

Renk renk ve desen desen taht modellerimizi inceleyerek beğendiğiniz gibi bir kına köşesinde kendinizi özel hissedeceksiniz. Gece boyunca etrafınızda olacak nedimeler, yakınlarınız ve bindallınızla adeta bir prensesi anımsatacaksınız. Görkemli gecenizi taçlandıran kına merasiminde kullanılacak malzemeler, konuklarınızın konforlu ve güzel zaman geçirmesini sağlayacak davet alanı, sahne ve gelin yoluyla her şey tam da size göre olacak. Masalarda şamdan ve süslemelerle dekorasyonu tamamlarken salonda tam bir uyum yakalamayı da ihmal etmiyoruz. Bu sayede konuklarınız ikramlarla karşılandıkları kına masasından salona adım attıkları ânda her şeyi beğenecekler ve uzun yıllar konuşulacak gecenizde bolca eğlenecekler.

Eğlence demişken! Kına türküleri, romantik parçalar ve pop müziğin de yer aldığı geniş bir repertuvara sahip müzisyenlerimiz kesintisiz eğlence için sahnede yerlerini aldılar. Ferah ve geniş salonumuzda son teknoloji ses ve ışık ekipmanlarımız sayesinde kaliteli eğlencenin tadını çıkaracaksınız… Hazır olun, enfes tatlarla ikram ve yemekler de konuklarınıza servis edildiğinde eksiksiz geceniz şölene dönüşecek.

Esenler kına mekânları arasında tercih yaparken, Saray Köşk Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan son kararınızı vermeyin!

İletişim

Yetkili Kişi

Yetkili Kişi

  • Adres: Çinçindere Cad. 160. Sok. No: 85 Kat: 3-4-5 Üçyüzlü- Esenler/ IstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!