Saray Düğün Davet Salonu

E-posta Gönder

0212 963 1360

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

400-500 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Fatih, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Kına müziği, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Saray Düğün Davet Salonu ile yepyeni bir başlangıç yapmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise bekar olarak gerçekleştireceğiniz son etkinlik olan kına geceleriniz için salonumuza bekliyoruz.

Yenilikçi düşünce yapımızla konuklarımıza daha iyi hizmet vermek adına her geçen yıl kendimizi yeniliyor ve en iyi hizmeti almanız için çalışıyoruz. Açıldığımız günden beri kalite standardımızı devamı artırmayı hedefledik. İstanbul’da kına gecelerinizi düzenleyeceğiniz salonlardan biri olarak öncü olmayı amaçlıyor ve bu keyifli dakikalarınızda bizi tercih etmeniz için ne gerekiyorsa yapıyoruz. 2016 yılında restore çalışmaları yaptığımızı ve modern bir görünüm için en yeni aksesuar ve ekipmanları kullandığımızı söyleyebiliriz.

Öncelikle ferah ve şık bir salonda olacağınızı söylemek istiyoruz. Yüksek tavanımız sayesinde hem görkemli bir görünüme sahip oluyor hem de basık bir ortamdan sizi uzak tutuyoruz. Belirleyeceğiniz tüm kına konseptlerini size sunacak uzman bir kadromuz bulunuyor. Bu ekibimiz sizinle kına gecenizden önce gelin adaylarımızla iletişime geçiyor ve tüm isteklerini öğreniyor. Her şey hayal ettiğiniz gibi olacak, eminiz!

Saray Düğün Davet Salonu’nun altyapısı ve tüm istek ve beklentilerinize yanıt verebilecek dizaynı sayesinde kına geceleriniz dışında birçok organizasyona da rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğünler, söz ve nişan, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları, kokteyller, seminerler, nişan, baby shower, toplantı ve davetler, mevlit ve bunun gibi etkinlikler için bizi tercih edebiliyorsunuz.

Merkezi bir konumda faaliyet gösteren Saray Düğün Davet Fındıkzade’de yer alıyor. Aksaray, Topkapı, Kocamustafapaşa, Fatih, Çapa semtlerine yürüme mesafesinde bulunan salonumuza dilerseniz toplu taşıma araçları dilerseniz de özel aracınız ile gelebiliyorsunuz.

Eğer fiyatlarımızı öğrenmek ve hakkımızda detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yücel Arslan

  • Telefon: 0212 963 1360

  • Adres: Haseki Sultan Mah. Kızılelma Cad. Mehmet Akif Ersoy Sk. No:1/B Fındıkzade

Saray Düğün Davet Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!