Violet Kına Davet Bahçelievler

3

E-posta Gönder

0212 963 3543

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Bindallı / Kaftan

Hizmet İçeriği

Bahçelievler, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kampanyalar ve Paketler

Violet Kına Davet Bahçelievler

Violet Balo Davet'te Yapılacak Kına Davetlerinde %25 İndirimli Sonbahar Kış Kampanyası!

Violet Balo Davet Bahçelievler'de Seçeceğiniz Her Kına Paketlerinde %25 İndirim Hafta İçi Başlangıç Fiyatları 6500 Tl

Son gün 29/02/2020


Hakkında

Kına geceleriniz için bir mekân arayışındaysanız, şık ve modern dizayn edilmiş, bünyesinde 2 farklı salon bulunduran Violet Balo ve Davet Salonu ile tanıştırmak istiyoruz sizleri. Bu özel geceniz için sağladığımız imkânlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

Kına geceleriniz için gerekli olan tüm aksesuar, süsleme ve giydirmeleri ekibimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Belirlediğiniz tarz, renk ve konsepte göre gerçekleştiriyor, istek ve beklentilerinizi karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Kına tahtı, kına sandığı, kına tepsisi, kına takımı, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi kına gecelerinde olmazsa olmaz aksesuarların da temin edileceğinden emin olabilirsiniz.

Güler yüzlü ve disiplinli ekibimiz kapıdan içeriye girdiğiniz ilk andan itibaren sizin yanınızda oluyorlar. Karşılamadan sonra gece boyunca aynı ilgi devam ediyor. İsteklerinizi en hızlı ve en doğru şekilde yerine getirmek için sadece bir bakış uzağınızda olan ekibimiz gerek servis hızı gerekse de sıcakkanlı oluşları sayesinde misafirlerimizin yüzünü güldürecek.

İşletmemizin 2 farklı salona sahip olması ve bu salonların hepsinin gerek kapasite gerekse de teknolojik ekipmanlarla donatılmış olması sebebiyle sadece kına gecelerinizde değil aklınıza gelen birçok organizasyonda sizleri ağırlayabiliyoruz. Söz ve nişan, nikâh, düğün, mezuniyet balosu, sünnet ve doğum günleri gibi özel günleriniz için bizi tercih edebildiğiniz gibi şirket yemekleri, bayi toplantıları, açılışlar, davetler, seminerler gibi kurumsal etkinliklere imza atabiliyorsunuz. Bugüne kadar düzenlediğimiz sayısız davet sayesinde, kusursuz bir gece için yeterli tecrübeye sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Hiçbir aksaklık yaşanmadan davetinizi tam da istediğiniz gibi sonlandıracaksınız. Memnuniyetiniz, mutluğumuzdur.

“Violet Balo Davet nerede?” diye soracak olan konuklarımız için ise Bahçelievler’de merkezi bir konumda faaliyet gösterdiğimizi söylemek istiyoruz. İstanbul’un birçok yerinden toplu taşıma araçlarını kullanarak rahat bir şekilde gelebilir, ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı çekmeden salonumuza ulaşabilirsiniz.

Bu bilgiler ışığında salonumuzda keyifli bir kına gecesi organizasyonuna imza atmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Mehmet Ucak

Çayan Yılmaz

Hüseyin Uçak

  • Telefon: 0212 963 3543

  • Adres: Haznedar Mevkii Hanımeli Sokak No:1/A Bahçelievler

Violet Kına Davet Bahçelievler Yol Haritası

1 yorum


Me

Düğün Tarihi: 29.08.2019

İki sene once kardeşimin kınasını burada yaptık. Mekan cok ferah ve geniş lokasyon olarak güzel bir yerde o yuzden tercüh ettik ve memnun kaldık


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!