Salon Seramoni

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına müziği, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

15 yılı aşkın süredir Salon Seramoni Esenyurt’ta sizinle! Özel davetlerinize ev sahipliği yaptığımız 2 ayrı salonumuz bulunuyor. Her ikisinde de aynı hizmet kalitesinden sapmadan eşsiz organizasyonlar düzenliyoruz. Sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek salonlarımızda uyguluyoruz. Bu da misafirlerimizin memnuniyeti olarak dönüyor bize. Çünkü onları anlamaya çalışıyoruz. Mutlu olmalarını önemsiyoruz. Bu doğrultuda şeffaflık ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde hizmet sunuyoruz.

Salonlarımıza gelerek organizasyon sorumlumuzla ne konuştuysanız; aynısını organizasyonunuza yansıtıyoruz. Belki daha fazlası ama asla daha azı değil. Daha fazlası noktası da çiftlerimizin istediği ekstra talepler ışığında oluyor. Çünkü onların da teminini sağlıyoruz.  Kına gecelerine özel olarak birlikte çalıştığımız çözüm ortağımız bulunuyor. Salon Seramoni çatısı altında; gelin adaylarımıza pek çok hizmet sunuyoruz. Bunları bizim sunduklarımız ve çözüm ortaklarımızdan destek aldıklarımız olarak 2 ayrı başlık altında inceleyebiliriz.

Bizim sunduklarımız:
Sinevizyon gösterimi, 
Dijital fotoğraf çekimi,
HD video çekimi,
İstenildiği takdirde jimmy jib video çekimi,
Kesintisiz klimalar ve otomatik jeneratör sistemi şeklindedir.

Çözüm ortağımız destekleri ise kına gecesinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm dekor ve aksesuarları içerisinde barındırıyor. Salonumuzda sultanlara yakışır kına geceleri düzenliyoruz. Gelin adaylarımız ve sevdikleri eğlenmeye doyuyorlar. Hem düğün stresini üzerlerinden atıyor hem de yıllarca gülümseyerek hatırlayacakları anılar biriktiriyorlar.

Çözüm ortağımız, çiftimiz ve organizasyon sorumlumuz bir araya gelerek ilk olarak konsepti belirliyorlar. Kişiye özel konseptler oluşturuyoruz. Dikkat ettiğimiz nokta gelin adayımızın istekleri ve karakteri. Buna uygun olarak; Osmanlı, Hint, Roman, prenses gibi konsept alternatiflerimiz mevcut. Kına tören alanını oluşturarak başladığımız süreç bindallı/kaftana kadar uzanıyor. Aradaki küçük detayları da unutmuyoruz tabii. Kına merasiminde yakılacak el mumları, gelinimiz salona girerken davul show, geceye renk katacak dans gösterileri, renkli bel kemeri ve çok daha fazlası!

Çok daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için formumuzu eksiksiz olarak doldurun ve ekibimizle iletişime geçin. Formumuzu aracılığıyla aklınıza takılan soruları sorabilir, Salon Seramoni fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Göksel Fidan

  • Adres: Firuzköy Mahallesi, Firuzköy Caddesi No:74 Avcılar/İstanbul

Salon Seramoni Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!