Salon Messut

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesi için İstanbul’da mekân arayışındaysanız Salon Messut Kayışdağı olarak tüm beklentilerinizi karşılıyoruz. Yer olarak merkezi bir konumda bulunan salonumuza otobüs, metrobüs, metro kullanarak çok kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

500 kişi kapasiteli salonumuzda yılın her mevsiminde organizasyon yapabiliyoruz. Salonumuz havalandırma ve klima sistemine sahip. Bu yüzden kışın bile hizmet vermeye devam ediyor, kötü hava koşullarından etkilenmiyoruz.

Her koşulda oldukça temkinliyiz. Bu özel gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istiyoruz. Tüm önlemleri öncesinden alıyoruz ki kına gecesi günü hiçbir aksaklık moralinizin bozulup, yüzünüzün asılmasına neden olmasın.

Mutluluğunuza ortak olduğumuz salonumuzda hangi hizmetleri sağladığımızdan bahsedelim
Kaliteli servis ve uygun fiyatları bir arada sunuyoruz. Her bütçeye hitap eden kına gecesi paketlerimizden size uygun olanını seçebilir, dilediğiniz gibi bir gece geçirebilirsiniz.

Unutulmaz anlarınız için gerekli olan kına gecesi malzemelerinizi sizin için temin edebiliyoruz. Kına tahtı, kına sehpası, nedime minderleri, kına süslemeleri ve aklınıza gelen daha birçok aksesuarı sizler için hazırlıyoruz.

Kına gecelerinin en önemli detayı ise gecenin akışının nasıl olacağını belirlemek. Kına gecesi gününüzde klasik programların dışına çıkararak istediğiniz düzeni ve akışı oluşturabiliyoruz. Nasıl bir kına gecesi hayal ettiğinizi söylemeniz yeterli olacak.

Geleneksel kına geceleri hala popülaritesini korurken bu konseptten sıkılmış olanlar için farklı alternatifler sunabiliyoruz. Hint, Osmanlı, Roman konseptlerinden hangisini isterseniz çözüm ortaklarımız ve organizasyon ekibimizle beraber dekorasyonu değiştirebilirsiniz. Talebinize göre dışardan da organizasyon firması getirtebiliyoruz.

İçinizi ferah tutabilirsiniz. Bizi tercih ettikten sonra geriye sadece bu anların mutluluğunu doyasıya yaşamaktan başka bir işiniz kalmayacak.
Siz de Salon Messut 2019 fiyatlarını ve size özel fırsatlar hakkından daha fazla bilgiye sahip olmak için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Mesut Taşdemir

  • Adres: Kayışdağı caddesi.Kayışdağı mahallesi. No/157 İstanbul

Salon Messut Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!