Salon La Viva

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Büyükçekmece, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği

Hakkında

Sultanlara yakışır bir kına gecesi organizasyonu yaşamanız için, profesyonel ekibimizle aralıksız çalışıyor, yeni trendlere ayak uydurarak kendimizi sürekli yeniliyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla, hayatınızın en özel gününü peri masalına dönüştürmek için siz değerli çiftlerimizi modern salonumuza davet ediyoruz.

Salon La Viva Büyükçekmece İstanbul olarak 750 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle misafirlerinizi ağırlıyoruz. Beyaz ve gold rengin hâkim olduğu salonumuzda tavanımızı ışıklandırarak loş bir görüntü sağlamayı amaçlıyoruz. Böylelikle ilk dansınızda ve ilerleyen süreçlerinizde; konuklarınız ve siz yemeklerinizi yerken romantik bir ortamda olun istiyoruz.

Kına gecenizden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

İçeriğine sizin karar verdiğiniz menümüzü özenle hazırlıyoruz. Yemekli davetlerinizde ikramlarımızı porselen tabak ve şık bardaklarımızla ikram ediyoruz. Leziz yemeklerimizi bol alternatifli içecek menümüzle zenginleştiriyor, damak zevkinize hitap eden tatlar eşliğinde harika bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Yemeksiz davetlerinizde ise misafirlerinize kuru pasta ve meşrubat ikramları yapıyoruz.


Biraz da sizin için güler yüzünü hiç soldurmayan, misafirlerinizin her isteğini yerine getiren ekibimizden bahsedelim. Yemekli ve yemeksiz düğünlerinizde tüm ikramlarınızı profesyonel ekibimizle sunuyoruz. Elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getiriyor, ihtiyaçlarınıza göre özel çözümler üretiyoruz.

Ortaklık kurduğumuz organizasyon firmaları aracılığıyla kına geceniz için gerekli olan bütün aksesuarları temin edebiliyoruz. Bu tatlı telaşınızın yükünü omuzlarınızdan alıyor, unutulmayacak bir gün yaşamanızı sağlıyoruz.

Elbette verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Eğer salonumuz hakkında daha fazla bilgi almak ve La Viva Büyükçekmece fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yılmaz Sağlam

  • Adres: Pınar Tepe Mah. Turgut Özal1 Cad. No:60 Topçuoğlu İş merkezi (Eki Doremi karşısı) Büyükçekmece

Salon La Viva Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!