Salon Karmen Gold

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Esenyurt, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni

Önerilen Firmalar

The Svadba 2
19 4 1

Bayrampaşa

The Svadba 2

400-500
50 TL'den az
Felicita Balo & Davet Salonu
34 4 7

Güngören

Felicita Balo & Davet Salonu

500-750
50 TL'den az
Violet Kına Davet Bahçelievler
11 1

Bahçelievler

Violet Kına Davet Bahçelievler

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Kına gecesi organizasyonunuz için bir salon arayışındaysanız Salon Karmen Gold yanınızda. Sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığıyla gelebileceğiniz konforlu bir salonda yaşayacağınız eğlenceli dakikalar için ne bekliyorsunuz?

Salon Karmen Gold Esenyurt’ta faaliyet gösteriyor. Düğün sektörüne giriş yaptığımız ilk günden beri aynı kaliteli hizmeti sağlamaya, kendimizi, salonumuzu ve kullandığımız ekipmanları devamlı yenilemeye ve bunların sonuncunda sizlere unutamayacağınız bir organizasyon sunmayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve gecenin sonunda buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı istiyoruz. Uygun fiyatlarımız, kaliteli hizmetimiz, şık salonumuz ve güler yüzü ekibimiz sizlere eksiksiz bir organizasyon sunmak için yetecek.

Sizler için profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Tüm isteklerinizi hızlı ve doğru şekilde karşılayacak, uzun zamandır bu sektörde hizmet veren çalışanlarımız ile telaşlı olduğunuz bugünde hiçbir detayla uğraşmıyorsunuz. Talebiniz doğrultusunda sahne dekorasyonu, sanatçı temini ve gösteri grupları dahi ayarlayabiliyoruz. Salonumuzda alacağınız tüm bu hizmetlerle birlikte kına geceniz için herhangi bir telaşa girmenize gerek kalmıyor. Bırakın gereken tüm detayları biz halledelim, siz de sevdiklerinizle keyifli bir gecede eğlenin.

Kına geceleriniz için gerekli olan kına tahtı, kına takımı, kına tepsisi, kına sandığı, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları istediğiniz renk ve konsepte göre temin edebiliyoruz. Mekânın süslemesini de buna göre gerçekleştiriyor ve tümüyle uyumlu bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Salonumuzda kına geceleri, düğünler, nikâh, mezuniyetler yemekleri, sünnet düğünleri gibi özel günlerinizi rahatlıkla düzenleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda açılışlar, bayi toplantıları, iş yemekleri, davet ve resepsiyonlar, lansmanlar gibi kurumsal etkinlikleri de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu tarz davetlere uygun bir altyapımız olduğu bulunuyor. 700 kişiye kadar her organizasyona rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyoruz.

Bizi tercih etmek ya da salonumuz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Engin Aşık

  • Adres: İstiklal Mahallesi, Gazi Cd No:63, 34522 Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbul

Salon Karmen Gold Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.