Salon Beyaz Köşk

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gaziosmanpaşa, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

Düğün günü yaklaşırken bambaşka bir telaş sarar gelin adaylarını. Tatlı düğün streslerini atmak ve doyasıya eğlenmek için kına geceleri düzenlerler. Türk örf ve adetlerinin köklü geleneklerinden olan kına gecesi için Salon Beyaz Köşk Sultanbeyli/İstanbul’da yanınızda. Bulunduğumuz mevkiinin en çok tercih edilen salonu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız bünyesinde 3 ayrı salonumuz mevcut.


Salon 1: 700 metrekare alana kurulu yaklaşık 500 konuk kapasiteli olan salonumuzdur. Bu salonumuzda gökkuşağı formunda göz alıcı aydınlatmalara yer verdik. Yuvarlak masalar ve sırt destekli sandalyeler kullandığımız salonumuzu şamdan ve canlı çiçeklerle süsledik. Bu salonumuzun kendine özel gelin odası ve kantini, sigara içme alanı da bulunuyor.


Salon 2: 1100 metrekarelik bu salonumuz 800 konuk kapasitelidir. Bu salonumuzda altın renginin zarafetini kullandık. Yeşil ve mavi tonlarında aydınlatmalar kullandığımız salonumuzda da yuvarlak masalarımız ve konforlu sandalyelerimiz bulunuyor. Salonumuzun kendine özel gelin odası ve çocuk odası da mevcuttur.


Salon 3: 700 metrekarelik salonumuzda oturma düzeninde 400 konuğa kadar ağırlayabiliyoruz. Pistin üzerinde özel aydınlatmalar kullandık. Pist alanının üstü oldukça yüksektir. Diğer salonlarımız gibi burası da oldukça ferah ve aydınlıktır.


Kına organizasyonları için genellikle Salon 3’ü tercih ediyoruz.


Düğüne göre görece daha az konuğun katıldığı kına geceleri için harika bir ambiyansı bulunan salonumuzda; pistin hemen yanına kına tören alanını kuruluyoruz. Genellikle geleneksel kına organizasyonu düzenlediğimiz salonumuzda kırmızı bir kına tahtımız, sehpamız ve pufumuz bulunuyor. Kına tahtının üzerini kırmızı cibinlikle süslüyoruz. Kına geceniz için harika bir ambiyans yaratıyoruz. Üstelik kına gecesi için yaptıklarımız bununla da sınırlı değil.


Gelin adaylarının kına gecesinde pek çok aksesuara ve dekora ihtiyacı oluyor. Hepsinin teminini sağlayan Salon Beyaz Köşk’te kına gecenizi gerçekleştirmek istiyorsanız; yapmanız gereken çok kolay! Formumuzu doldurun ve ekibimizle iletişime geçin. Form üzerinden aklınıza takılan soruları sorabilir, kına paketleri ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İletişim

Metin Bey

  • Adres: M. Akif Ersoy mah. Fatih Bulvarı Sarıyer sok. No: 5/4 Sultanbeyli / İstanbul

Salon Beyaz Köşk Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!