Safran Elite Restaurant

E-posta Gönder

0212 963 2483

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Kapasite

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Semazen, Zenne / oryantal, Kına tepsisi, Kına mumu, Dilek feneri, Kına töreni

Hakkında

Havuzbaşında bekarlığa veda partisine ne derdiniz? Avcılar Safran Elite Restaurant olarak özel günlerinizde üstün hizmet kalitesiyle çalışıyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden beri kaliteyi uygun fiyatla buluşturuyoruz. Ekibimiz ile birlikte seçkin bir hizmet sunuyoruz. Harika lezzetlerimizi, kendimize özel spesiyallerimizi beğeninize sunuyoruz. Geniş mutfağımız ile kaliteli hizmet anlayışını birleştirerek evinizde hissetmenizi sağlıyoruz.

Alışılmışın ve beklentilerin ötesinde olduğumuz için tanımlaması zor bir mekânız. Kendinizi ait hissettiğiniz bir atmosferle lezzeti ve sıcaklığı buluyorsunuz. Titizlik ve özenle başladığımız bu yolda, Moskova’da bile en bilinen markalar arasında yerimizi aldık. İnsan sağlığı, kalite ve hijyeni temel prensip edinerek üretim ve hizmet anlayışını her geçen gün daha da geliştiriyoruz. Kalite standartlarımızı artırmak adına taleplerini dikkate alıp değerlendiriyor ve kendimizi bu şekilde yönlendiriyoruz.

İster havuzun hemen yanında ister kapalı alanımızda bekarlığa veda partinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Avcılar’da ormanın içinde şehirden uzaktaymış gibi hissediyorsunuz. Şık bir dekorasyonla da bunu perçinliyorsunuz. Yıllar sonra bile tercih ettiğiniz için mutlu olacağınız bir mekanız. İstanbul da bekarlığa veda arayışında olduğunuz için asla pişman olmayacağınıza eminiz.

Kokteyl şeklinde de kutlamanızı yapacağınız gibi yemekli yaparsanız damağınızda kalan tada bayılıyorsunuz. Harika lezzetleri sizinle buluşturuyoruz.
Düğün öncesi stresinizi atacağınız bir parti de ayrıntıları sizin için düşünüyor, mutlu olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Gecenin sonuna kadar keyifli bir şekilde eğlendiğiniz şık bir organizasyona sahip oluyorsunuz.

Bizimle iletişime geçmeniz için de yapmanız gereken çok basit. Yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurmak! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde de hemen geri dönüş sağlıyoruz. Böylece eğlenceli olduğu kadar da şık bir kutlamanın ilk adımlarını atıyor, planlama yapmak için bir gün belirliyoruz. O zaman heyecanla sizi Safran Elite’e bekliyoruz.

İletişim

Bülent Aytaç

  • Telefon: 0212 963 2483

  • Adres: Firüzköy Mahallesi, Fidanlık Sokak, No:18/1, 34325 Avcılar/İstanbul

Safran Elite Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!