Rüya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Esenler, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Rüyalarınızdaki gibi bir düğün için Rüya Düğün Salonu Esenler adresimizde sizi bekliyoruz!

Seneler önce başladık davet salonu işletmeciliğine. Bugüne dek sayısız organizasyon gerçekleştirip sayısız çiftin mutluluğuna ortak olduk.

Davetlerine ev sahipliği yaptığımız her çift artık bizim ailemizin bir parçası gibi hissediyoruz. Gittikçe büyüyen ailemizde sizleri de görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Düğün organizasyonlarına adeta kendi düğünümüzmüş gibi yaklaşıyoruz. Tıpkı kendi düğünümüzde beklediğimiz titizlik ve profesyonellik…

Bize kalırsa başarımızı buna borçluyuz.

Her çift özel hissetmeyi hakkediyor. Biz de bunu sağlıyoruz çiftlerimiz.

Hayatları boyunca belki de bir kere yaşayacakları böylesine özel bir an… Tekrarı olmadığının farkındalığında olarak her şeyi kusursuz kılmaya çalışıyoruz. İçinizde ukde kalmaması adına hummalı bir çalışma yürütüyoruz.

Düğün gününüzde sunduklarımız ise:

İlk olarak mekânımızda süslemeler yapıyor, daha düğün sahipleri gelmeden mekânımızı istedikleri şekilde hazırlamış oluyoruz. Geldiklerinde ‘’Şimdi ne olacak!’’ stresi değil de son hazırlıklarını tamamlamalarını istiyoruz. Bunun için hazırladığımız bir gelin odamız bulunuyor.

Çiftimiz gelin odasında son hazırlıklarını tamamlarken misafirler de yavaştan salonda yerini almaya başlıyorlar.

Badem şekeri ve kolonya ile sevimli bir karşılama yaptığımız misafirlerimizi yerine aldıktan sonra çiftimizin salona giriş anı gelip çatıyor.

Bu dakikalarda önceden belirlenen şarkı çalmaya başlıyor ve çiftimiz gelin yolundan ilerleyerek salona girişlerini gerçekleştiriyor. Bu aşamada volkan gösterisi imkânımızın da bulunduğunu belirtmek isteriz.

Ardından genellikle ilk dans, misafirlerle eğlence, pasta merasimi gibi aşamalardan geçiyoruz.

Müzisyenlerimiz en güzel şarkıları çalıp eğlenmeniz için güzel bir ortam yaratırken; fotoğrafçı ve kameramanlarımız da bu güzel anları kayıt altına alıyor.

Yarınlara güzel anılar bırakmak isterseniz biz buradayız… Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Rüya Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Husnu Caglan

  • Adres: Davutpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi No :66 Esenler/İstanbul

Rüya Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!