Rüya Bahçe

E-posta Gönder

Rüya Bahçe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Rüya Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Rüya Bahçe Hakkında

Kır düğünü, kına, nişan, sünnet düğünü, bekarlığa veda partileri, özel partiler, özel kurum partileri, etkinlikler gibi çeşitli amaçlar ve organizasyonlar için müşteriler Rüya Bahçe ile iletişime geçebilmektedirler. Düğün sonrasında yapılan eğlenceler gibi çok çeşitli amaçlar dahilinde kullanılabilmektedir. Verilen davetler içerisinde gerekli olan hizmetler saptanarak, müşteri istekleri göz önünde bulundurularak servisler sunulmaktadır. Çiftlerin özel günler içerisinde davetlilerine unutamayacakları huzur dolu bir gün sunmak amaçlanmaktadır. Organizasyon içerisinde gerekli olan ses, ışık ve düzenleme gibi, yemek ve konsept süslemeleri gibi çok çeşitli hizmetler de yer almaktadır. Çiftler burada hayallerinde yer alan kır düğünü konseptlerini gerçekleştirebileceklerdir. Haftalar önceden iletişime geçmek bu konuda yapması gereken tek işlemdir.

İletişim

 • Adres:

  Turgut Özal Bulvarı, Taşdelen Caddesi N.1 Taşdelen Mesire Alanı girişi / Çekmeköy

 • E-posta

  E-posta Gönder

Rüya Bahçe Düğün Yorumları (2)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Ay

Aytaç

Düğün Tarihi: 14.10.2018


07.10.2018 tarihinde sunnet dugunu yaptık öncelikle şaban bey ve çok kıymetli garsonlara çok teşekkür ederiz .Çok memnun kaldık böyle guzel ve hizli bir hizmet bizi çok memnun etti.

M&Ü

Melek & Ümit

Düğün Tarihi: 22.09.2018


Merhaba,

21-22 Eylül 2018'de kınamızı ve düğünümüzü Rüya Bahçe'de yaptık. Biz ve gelen misafirlerimiz tüm organizasyondan çok memnun kaldık. Başta Şaban Bey, DJ Devrim Bey, Hakan ve Cemil Bey olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlara çok çok teşekkür ediyoruz :)
...
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.