Royal Davet

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Büyükçekmece, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Eser Premium Hotel & SPA
3 1

Büyükçekmece

Eser Premium Hotel & SPA

500-750
100-150 TL

Hakkında

Kolay ulaşılabilir lokasyonuyla Royal Davet Büyükçekmece’de konuklarını ağırlıyor.

Kapalı alanda 600, açık alanda ise 150 konuk ağırlayabildiğimiz geniş salonumuzun oldukça şık bir tasarımı mevcut.

1994 senesinden beri özel davetlerinize ev sahipliği yapan firmamız; düğünden nişana, kınadan bekarlığa vedaya kadar tüm davetlerinizde yanınızda. En doğru hizmeti sunmak için sizinle. Kendini hizmet sektörüne adamış olan firmamız aynı zamanda; turizm, eğitim, cafe, eğlence, inşaat sektörlerinde de öncü firmalar arasında.

Kendi plazamız içerisinde bulunan Royal Düğün Davet Salonu’nda yenilikçi bir yaklaşımlar farklı konseptte organizasyonlar düzenliyoruz.

Kına davetleri ise en eğlenceli geçen davetlerimizden oluyor daima. Kız kıza düğün stresini attığınız bu özel günde kâh eğlenceli kâh hüzünlü dakikalar yaşanıyor.

Kına organizasyonlarının her aşamasında yanınızda olan profesyonel ekibimiz; misafirlerin karşılanması, ikramların sunulması, gelin tahtı, masa-sandalye süslemesi, çeyiz sunumu gibi pek çok aşamada destek oluyor. Aynı zamanda başka sektörlerde de uzman olmamızın avantajını davetinizin her aşamasında hissetmeniz mümkün. Dekordan eğlenceye, ikramlardan organizasyon yönetimine kadar tüm süreçleri alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızla yürütüyoruz.

Eğlence demişken bu aşamada sunduğumuz hizmetler de davetinizi oldukça keyifli kılıyor… Kadın DJ’imiz tarafından hazırlanan eğlenceli kına müzikleri, kına gecesi oyunları, profesyonel kadın dans gruplarımız tarafından hazırlanan dans gösterileri davetinize renk katıyor.

Aynı zamanda organizasyon kadın kameraman ekibimizce kayıt altına alınıyor. Yıllar sonra dahi gülümseyerek izleyebileceğiniz kına videonuzu hazırlıyoruz. Fotoğraf noktasında da profesyonel kadın fotoğrafçımız şüphesiz ki eğlenceli karelerinizi yakalayacaktır.

Anı defterinden konuşma balonlarına, gelin bindallısından nedime bilekliklerine kadar tüm aksesuarları ve hizmetlerimizi bir paket halinde gelin adayımıza sunuyoruz. Ekstra olarak telaşa girmesinin önüne geçiyoruz. Gelin adayımıza yalnızca konuklarını çağırmak ve eğlenmenin tadını çıkarmak kalıyor!

Gelin kına gecenize profesyonel bir dokunuşta bulunalım ve size unutulmaz bir davet yaşatalım. Bunun için; formumuzu doldurarak ekibimizle irtibata geçebilir, Royal Davet Salonu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yaşar KARACA

  • Adres: Ekinoba Mah. Mustafa Kemal Bulvarı Royal Plaza Kat:1 Büyükçekmece/İstanbul

Royal Davet Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


C&H

Ceylan & Hüseyin

Düğün Tarihi: 05.10.2019

Çok güzel bir yer. Salon gerçekten şık ve kaliteli.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.