Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Qubbe Life

0212 963 1941

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

Davul show

Hizmet İçeriği

Gaziosmanpaşa, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 1.000-2.000

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Kına müziği, Kına töreni, Kına tepsisi, Kına mumu, Bindallı / Kaftan

Hakkında

2018 yılı itibari ile yeni yerinde faaliyetlerine başlayan Qubbe Life profesyonel kadrosu, dinamik ve yenilikçi yapısı, mükemmel konumu, özel tasarım bahçesi, eşsiz ve şehrin gürültüsünden uzakta sakin doğası ile düğün, nişan, kına, kokteyl, kurumsal yemek ve piknikler, şirket toplantıları, baby shower, sünnet düğünü, kır düğünü ve mezuniyet kutlamaları gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Qubbe Life şehrin merkezinde olup bir o kadarda şehrin gürültüsünden uzakta yeşillikler içerisinde bulunmaktadır. Kısaca bir mekandan aradığınız tüm özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca siz ve misafirlerinizin tüm konforu düşünülerek tasarlanmış olup +600 otopark kapasitesine sahiptir ve beraberinde vale hizmeti bulundurmaktadır.

Qubbe Life ekibi olarak hayatınızın en özel gününü ve diğer tüm organizasyonlarınızı sizin için planlıyor, organizasyonları sizin için yorucu olmaktan çıkarıp, misafirlerinizle paylaşabileceğiniz keyifli anılara dönüştürüyoruz.

1000 kişilik kapalı ve 1000 kişilik açık alanlarımızla daima hizmetinizdeyiz.

Hayalinizdeki düğün ve organizasyonları eksiksiz ve mükemmel bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız sizleri de Qubbe Life’ a bekliyoruz!

İletişim

Mustafa Yıldırım

Hacer Saydan

  • Telefon: 0212 963 1941

  • Adres: Mevlana Mah. Hızır efendi cad. Recep Tayyip Erdoğan Gençlik Parkı Gaziosmanpaşa/İstanbul


Yorumlar (1)

G&A

Gizem & Ahmet

Düğün Tarihi: 21.04.2019

Bizi bu mutlu günümüzde güler yüzleriyle karşılayan, eşlik eden başta Mustafa Bey ve Hacer hanım olmak üzere diğer tüm personel arkadaşlara en içten şekilde teşekkür ediyoruz. her şey çok güzeldi iyi ki sizi tercih ettik.. :)


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!