Qubbe Life

2

E-posta Gönder

0212 963 1941

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Gaziosmanpaşa, İstanbul

İlçe, İl


COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Düzenli havalandırma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
 • Kapasite 750-1.000
 • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Kına müziği, Kına töreni, Kına tepsisi, Kına mumu, Bindallı / Kaftan

Kampanyalar ve Paketler

Qubbe Life

Doğa İle Baş Başa Kalabileceğiniz Özel Bir Atmosferde Organizasyonlarınız %20 İndirimle!

Doğa İle Baş Başa Kalabileceğiniz Özel Bir Atmosferde Organizasyonlarınız %20 İndirimle!

Düğün.com çiftlerimize özel kampanyamız için hemen şimdi teklif alın, detaylar hakkında görüşelim!

*Kampanyamızın son tarihine kadar sözleşmelerini yapan çiftlerimiz için indirim avantajlarımız geçerlidir.

Son gün 02/11/2020


Hakkında

Hayallerinizi gerçekleştirmek için Qubbe Life ailesi sizi bekliyor! Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile aşkınıza şahitlik etmek için 2018 yılında yenilenen adresimizdeyiz. Avantajlı kına gecesi paketleri ve özel ritüellerle şık gecelere ev sahipliği yapıyoruz. Aksesuarlardan, gecenin düzenlenmesine kadar tüm detaylara özen gösteriyoruz. Elbette özel bir çalışma ile mümkün olan tüm bunlar için, profesyonel ekibimiz yanınızda! Gelin sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi verelim:

Organizasyon sorumlumuz yönetiminde bir davet planlamak tercihimiz oluyor. Bu sayede dilediğiniz kına konseptini öğreniyor ve peri masalı gibi bir gece tasarlıyoruz. Hazırlık sürecinde hafta içi ve hafta sonu düzenlemeler de kına gecesi paketleri de farklılık gösteriyor olsa da davetlerinizde 1000 kişiye kadar konuğunuzu açık veya kapalı alanımızda ağırlayabiliyoruz.

Profesyonel ses, ışık, sahne ve iklimlendirme sistemleriyle donatılan davet alanlarımızda konseptinize özel bir hazırlık başlıyor. Davetli masaları, gelin yolu ve karşılama alanı dekore edildikten sonra sıra kına köşesine geliyor. Burada, kın tahtı ve takımı ile gelin ve damat için şık bir alan dekore ediliyor. Takımda; kına sehpası, kına tepsisi, 2 adet taht yanı puf, 2 adet konseptinizin rengine uygun minder, cibinlik ve halı yer alıyor… Dilerseniz stilize edilen geceye uyum sağlayacağınız aksesuar ve kına malzemelerimiz de mevcut. Gelin hanım için farklı renk ve modellerde, bindallı ile; el çiçeği, def, duvak ve nedime kaftanlarımız var. Üstelik damat bey için de kostüm temin edebiliyoruz. Gece boyunca kullanılacak; mum, taç, mendil, gül, def, bendir, kına sepeti, Shakira kemeri, zil gibi malzemeleri de kına kızları ve ekibimiz tam ihtiyacınız olan anda teslim edilerek merasimler başlatılıyor. Ayrıca, salonda karşılama ekibi, dans ekibi ve kına kızları yerlerini alıyor. Bu sayede; konuklarınıza sunulan karşılama ikramları, merasim öncesi ve sonrası düzenlemelerle eğlenceden sorumlu profesyoneller de etrafınızda oluyor. Size de müzik eşliğinde dans ederek konuklarınızla bolca eğlenmek ve özel Qubbe Life kına gecesi menüleriyle ziyafetin tadını çıkarmak kalıyor…

Bir ân önce harekete geçerek benzersiz bir kına gecesi tasarlamak için Qubbe Life iletişim formunu doldurabilir veya sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilirsiniz.

İletişim

Melike Başak

Helin Aslan

Mehmet Emre

 • Telefon: 0212 963 1941

 • Adres: Mevlana Mah. Hızır efendi cad. Recep Tayyip Erdoğan Gençlik Parkı Gaziosmanpaşa/İstanbul

Qubbe Life Yol Haritası

1 yorum


G&A

Gizem & Ahmet

Düğün Tarihi: 21.04.2019

Bizi bu mutlu günümüzde güler yüzleriyle karşılayan, eşlik eden başta Mustafa Bey ve Hacer hanım olmak üzere diğer tüm personel arkadaşlara en içten şekilde teşekkür ediyoruz. her şey çok güzeldi iyi ki sizi tercih ettik.. :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!