Peçka Çatalca

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çatalca, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Düğün öncesi stresinizi attığınız kına merasiminizi Peçka Kır Lokantası Çatalca’da gerçekleştirmek ister miydiniz? Karşınızı kır bahçemiz ve kapalı salonumuzla çıkıyoruz. Üstelik üstün hizmet ve profesyonel bir ekiple birlikte!


Kır bahçemiz açık hava kınası için oldukça uygun. Kına tahtının koyulacağı yerden masaların yerleşeceği konumuna kadar gayet ideal. Bir organizasyon firması ile anlaşmanız doğrultusunda bahçemizden yararlanabiliyor, eğlenceli bir kına töreni geçirebiliyorsunuz. 10 dönümlük arazinin içinde her detayı sizi düşünerek tasarladık. Bu yüzden yeşilin her tonunu görecek, açık hava kınasının keyfini çıkaracaksınız!


Kapalı alanımızda ahşap detayını, tavandan sandalyelere kadar kullandık. Bu sebeple dilerseniz mevsime göre davetini bu kısımda da gerçekleştirebiliyorsunuz. Hatta eğer bahar ayında bu kutlamayı yapacaksanız olası yağmura karşı direk organizasyonunuzu kapalı alanımıza da taşıyabiliriz.


Organizasyonunuz için bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Böylece ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir kına programı hazırlıyoruz. İçerisinde müzikten menüye kadar her detay var. Böylece kına geceniz için hazırlığımızı daha planlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Geldiğinizde de her şey istediğiniz gibi oluyor.


Bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece muhtemelen ilk defa gerçekleştireceğiniz kına organizasyonunuz için telaşınızı azaltıyoruz. Çünkü organizasyon sorumlumuz her an yanınızda oluyor ve anlık değişimler konusunda da yardımcı oluyor. Özetle, tek derdiniz eğlenmek oluyor!


Servis ekibimiz her misafirinizle özel olarak ilgileniyor. Kimse hizmetten şikâyet etmiyor. Çünkü hızlı bir şekilde işlerini yapıyorlar ve siz de aksama yaşamıyorsunuz.


Akıllarda tek bir soru kaldı hatta belki de en önemli olanlardan. Peçka Lokantası fiyat listesi! Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken iki işlem var. İlki yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak, ikincisi ise çıkan formu doldurmak! Böylece eğlenceli bir kır kınası keyfine erişiyorsunuz!

İletişim

Gökhan Bey

  • Adres: Kaleiçi Mah. Hanice Cad. No:3/A

Peçka Çatalca Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!