Park Lotus

Park Lotus

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Maltepe, İstanbul

İlçe, İl


COVID-19 Önlemleri

  • COVID-19 Önlemleri Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, Düzenli havalandırma, Talebe göre mekan girişinde ateş ölçümü, Masalar arası geniş mesafe aralığı, Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma

Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)50-80 TL
  • Kapasite400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına mumu, Kına ekibi, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Geleneksel kına gecesi organizasyonlarını doğanın içinde zarif ritüellere dönüştürüyoruz… Size Park Lotus ayrıcalıklarıyla Maltepe Orman çiftliğinin asırlık çam ağaçları arasında huzuru vaat ediyoruz! Hazır mısınız?

“Evet”, dediğinizi duyar gibiyiz. Bu yüzden sizi görüşmeye davet ediyor, planlama yapmak için isteklerinizi öğreniyoruz. Nasıl bir konsept hayal ettiğiniz bizim için son derece büyük önem arz ediyor. Çözüm ortaklarımızla kapsamlı bir süreç yürüterek her ayrıntının kusursuz olacağı bir gece hazırlamayı amaçlıyoruz. 2 farklı bahçe alanımızda veya kapalı salonumuzda hazırlıklara başlıyoruz.

Davetli sayınıza göre düzen oluşturuyor, dilediğiniz tarz ve konseptte bir davet alanı dekore ediyoruz. Çiçeklerle bezenmiş bahçede, doğanın kusursuzluğu ile oksijen huzur dolmanızı sağlarken şık dekorasyonu ile dikkat çeken; konuk masaları, kına tahtının yer aldığı kına köşesi, fotoğraf çekilme alanları ve kına yolu sizi karşılıyor. Otantik aksesuarlar, zarif ışıklar altındaki geceye damgasını vuruyor.

Kına gecesi organizasyonlarınızda konuklarınıza sunulacak tatları, müzik, repertuvar ve eğlencenizi planlamak son derece hassas bir konu! Bu yüzden mutfak ekibimiz eşsiz tatları konuklarınızın beğenisine sunmak ve onları en iyi şekilde ağırlamak için hazırlık yapıyor. Ziyafete ise geleneksel kına türküleri veya dilediğiniz enstrümantal müzikler eşlik ediyor… Dilerseniz, dans grupları ve çeşitli şovlar da gecenin yayın akışını daha eğlenceli hale getirebilir.

İhtiyacınız olan aksesuarların kiralanmasını, kına malzemelerinin temin edilmesi, hatta kaftan ve bindallı gibi özel parçaların da tarzınıza uygun olacak şekilde seçilmesinde yanınızda oluyoruz. Tüm bunlarla gecenizi eksiksiz kılarken sizin de omzunuzdan yük alıyor, evlilik sürecinde mutluluğunuzun tadını çıkarmanızı sağlıyoruz.

Acele edin, Maltepe kına mekanları arasında Park Lotus ailesini ve kır bahçesini tercih ediyorsanız; iletişime geçerek fiyat teklifleri ve görüşmeler talep edin. Bunun için sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim bilgileri ve formu kullanabilirsiniz.

  • Adres: Başıbüyük Mahallesi, Beyzade Sk. No:21, 34858 Maltepe/İstanbul

Park Lotus Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Park Lotus firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.