Park Lotus

E-posta Gönder

0216 706 6758

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

400-500 kişi

Kapasite

50-80 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Maltepe, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına mumu, Kına ekibi, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Geleneksel kına gecesi organizasyonlarını doğanın içinde zarif ritüellere dönüştürüyoruz… Size Park Lotus ayrıcalıklarıyla Maltepe Orman çiftliğinin asırlık çam ağaçları arasında huzuru vaat ediyoruz! Hazır mısınız?

“Evet”, dediğinizi duyar gibiyiz. Bu yüzden sizi görüşmeye davet ediyor, planlama yapmak için isteklerinizi öğreniyoruz. Nasıl bir konsept hayal ettiğiniz bizim için son derece büyük önem arz ediyor. Çözüm ortaklarımızla kapsamlı bir süreç yürüterek her ayrıntının kusursuz olacağı bir gece hazırlamayı amaçlıyoruz. 2 farklı bahçe alanımızda veya kapalı salonumuzda hazırlıklara başlıyoruz.

Davetli sayınıza göre düzen oluşturuyor, dilediğiniz tarz ve konseptte bir davet alanı dekore ediyoruz. Çiçeklerle bezenmiş bahçede, doğanın kusursuzluğu ile oksijen huzur dolmanızı sağlarken şık dekorasyonu ile dikkat çeken; konuk masaları, kına tahtının yer aldığı kına köşesi, fotoğraf çekilme alanları ve kına yolu sizi karşılıyor. Otantik aksesuarlar, zarif ışıklar altındaki geceye damgasını vuruyor.

Kına gecesi organizasyonlarınızda konuklarınıza sunulacak tatları, müzik, repertuvar ve eğlencenizi planlamak son derece hassas bir konu! Bu yüzden mutfak ekibimiz eşsiz tatları konuklarınızın beğenisine sunmak ve onları en iyi şekilde ağırlamak için hazırlık yapıyor. Ziyafete ise geleneksel kına türküleri veya dilediğiniz enstrümantal müzikler eşlik ediyor… Dilerseniz, dans grupları ve çeşitli şovlar da gecenin yayın akışını daha eğlenceli hale getirebilir.

İhtiyacınız olan aksesuarların kiralanmasını, kına malzemelerinin temin edilmesi, hatta kaftan ve bindallı gibi özel parçaların da tarzınıza uygun olacak şekilde seçilmesinde yanınızda oluyoruz. Tüm bunlarla gecenizi eksiksiz kılarken sizin de omzunuzdan yük alıyor, evlilik sürecinde mutluluğunuzun tadını çıkarmanızı sağlıyoruz.

Acele edin, Maltepe kına mekanları arasında Park Lotus ailesini ve kır bahçesini tercih ediyorsanız; iletişime geçerek fiyat teklifleri ve görüşmeler talep edin. Bunun için sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim bilgileri ve formu kullanabilirsiniz.

İletişim

Savaş Sarı - Merve Sümer

  • Telefon: 0216 706 6758

  • Adres: Başıbüyük Mahallesi, Beyzade Sk. No:21, 34858 Maltepe/İstanbul

Park Lotus Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!