Onurum Davet İnci Salon

E-posta Gönder

0212 963 2170

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Kına ekibi

Hizmet İçeriği

Beylikdüzü, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Bindallı / Kaftan

Kampanyalar ve Paketler

Onurum Davet İnci Salon

Düğün.com Çiftlerine Özel %30 İndirim!

2019 Kasım,Aralık ve 2020 Ocak,Şubat'ta organizasyonlarını Onurum Davet'te yapıcak müşterilerimize özel %30 indirim fırsatını kaçırmayın!

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz

Son gün 12/11/2019


Hakkında

Kına gecesi düzenlemek, son derece özenli ve hassas çalışma gerektirir. Bu yüzden sizi alanında uzman ekibimizle tanışmak üzere, Onurum Davet Beylikdüzü’ndeki adresimize bekliyoruz.

Bolca eğlence ve geleneksel ritüele yer verdiğimiz gece için hazırlıklara başlıyoruz. Ancak bu noktada en önemli konu sizin tercihleriniz. Bu yüzden organizasyon sorumlumuz ile görüşme yapmanız için randevulaşıyoruz. Görüşmeler sırasında; davetli sayınızı, dilediğiniz kına konseptini ve menüler gibi önemli konuları konuşuyoruz. Aldığımız bilgiler ışığında eksiksiz bir gece için harekete geçiyoruz.

Sıra geliyor, süsleme ve düzenlemelere. 8 kişilik yuvarlak masalar konuklarınıza göre düzenleneceği için rahatça hareket edecekleri alan ve geniş bir dans pisti olacak şekilde 500 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Bir salon kınası için bu denli kalabalık olmaz diye düşünüyorsanız da endişe etmenize gerek yok! Son sistem iklimlendirme ve havalandırma sayesinde rahat nefes alacaksınız... Ayrıca şıklığıyla da dikkat çeken Onurum Davet İnci Salon, kırmızı beyaz masa süslemeleriyle her kına konseptine uygun. Hazırlıkların sonunda masalarda yer verdiğimiz 5 kollu işlemeli şamdanlar, gelin yolu dekorasyonu ve kına köşesi de tam bir uyum yakalıyor. Kırmızı kumaş kaplaması ve altın rengi işlemleriyle kına köşesinde bulunan tahta geçtiğinde kendinizi peri masalınızın içinde bulacaksınız...

Kına süslemeleri yapılan salonda, kına ekibi ve dansçılarla bolca eğleneceksiniz. Belinize takmayı tercih ederseniz, rengârenk kemer ve kaftanınız da hazır. Siz eğlenirken konuklarınız da ikramlar ve davet menüleriyle en iyi şekilde ağırlanacak. Elbette karşılama ikramlarının ardından servis edilen yemekler eşliğinde müzik ile konuklarınızı da sahneye davet ediyoruz!

Onurum Davet İnci Salonu Beylikdüzü kına gecesi mekanları arasında sizin de tercihiniz ise acele edin! İletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Caner Doğan

Erdem Kalman

  • Telefon: 0212 963 2170

  • Adres: Beykent,Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. No:25 Kat :3 Onur Plaza(Beylikdüzü Kolan Hastanesi yanı)Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!