Nomads

Hızlı Dönüş
Nomads


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Nomads sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 200-400 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 150-200 TL
  • Kapasite 100-200

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Zenne / oryantal, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni, Kına mumu

Hakkında

Su Entertainment Group'un en yeni üyesi; Nomads

2001’de Amsterdam’da kapılarını açan Nomads Restoran ile doğulu süs eşyaları Avrupa evlerine yerleşti. Avrupalı kadınlar salsayı bırakıp oryantal dans dersleri almaya başladı. Şimdi ise kendine özgü tarzıyla Nomads, Su Entertainment Group ile İstanbul’da… Nomads kapılarının arkasında, tamamıyla farklı ve peri masallarındaki gibi bir dünya sunuyor. Bir Arap restoranındaki abartılı süslü dekor değil de Nomads’e özel Doğu esaslı ama Batılı bir konsept sunuluyor.

Sonuç: kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceğiniz ve aynı zamanda uzak bir dünyada hayal edebileceğiniz şahane bir mekan. Restorandaki her şey Nomads için özel tasarlanarak Fas ve Mısır’da el yapımı olarak üretiliyor. Bu da Nomads’ın her köşesini eşsiz ve mistik kılıyor.

Doğu Batıyla Istanbul’da buluşuyor.

Nomads'in tasarımı klasik Arap evini yansıtıyor. Girişte Araplar’ın misafirlerini karşlıladıkları Bahou bölümü yer alıyor. Nomads girişindeki Bahou’da sizi bir hostes karşlılıyor. Artık El-Jardaya yani Arap evlerindeki egzotik çiçekler ile bezenmiş gizli bahçeye girmeye hazır oluyorsunuz. Sizi karşılayan hostes eşliğinde iç bahçeden geçerken pirinçten yapılmış egzotik lambaların yumuşak ışığın aksi yüzünüzde dolaşıyor ve kendinizi Nomads'in giriş merdivenlerinde buluyorsunuz.

Adımınızı attığınızda ışık dolu, Arap evlerinde sosyal yaşamın kalbi olan Wast ad-der avlusunu ve etrafında üzerlerinde rahatlayabileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz minder ve kanepelerin bulunduğu Al Kubbah bölümlerini görüyorsunuz. Dilerseniz rahatlayıp yemek yiyebileceğiniz, çok yumuşak kanepelere kral gibi uzanıyor, dilerseniz yüzlerce egzotik el yapımı Arap lambası ile dekore edilmiş barın göz alıcı ışığı altında içkinizi yudumluyor, ortamın büyüsüyle hayallere dalıyorsunuz.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Durmus Dal, Celal Demir Adres Muallim Naci Cad. No:65 Ortaköy İstanbul
Beşiktaş,
Evleneceklere Destek Hareketi
Nomads ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Nomads hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap