Mihver Davet Evi - Bahçe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Bayrampaşa, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hakkında

Sultanlara layık bir kına gecesine sahip olabilmek için doğru yerdesiniz. Bizi tanımak ve size neler sunabileceğimizi öğrenmek isterseniz metni okumaya devam edebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük doğal parkı içerisinde bulunan mekanımız gölün hemen kenarına kurulan harika bir atmosfere sahip. Uzun yıllardır konuklarımızı ağırladığımız Adapark Mihver Davet Evi, Bayrampaşa şehir parkının içerisinde bulunuyor. Burada her biri alanında uzman, güler yüzlü, titiz ve misafirperver bir ekiple çalışarak profesyonel çapta hizmetler sunuyoruz. Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, özel davetler, kutlamalar, mezuniyet baloları, kurumsal etkinlikler, sünnet törenleri gibi pek çok türde toplu organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.

Davet evimizde yaz kış fark etmeksizin davetler düzenleyebildiğimiz alan alternatiflerine ve imkanlara sahibiz. 400 ile 500 kişi aralığında konuğa kadar rahatlıkla ağırlayabildiğimiz için geniş arkadaş çevreleri ve ailelere mensup çiftler tarafından da tercih edilebiliyoruz. Göl kenarında muhteşem atmosfer, açılır kapanır tavanlı ve her tarafı camla kaplı inanılmaz bir bahçe, yeşilin ve mavinin buluştuğu bir manzara sizi bekliyor. İster kapalı salonumuzu isterseniz de açık hava alanımızı seçerek kınanızı dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Kınalar özelinde konuşmak gerekirse uzun yıllardır geleneklerimizde olan ve büyük bir hevesle kutlanan bu geceyi ve töreni severek düzenliyoruz. Özellikle de gelinlerimiz için en iyi hizmetleri sunmaya ve tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz. Kına tahtı kuruyor, mekanımızı kına ruhuna uygun şekilde süslüyor, gelinimize bindallı veya kaftanını temin ediyoruz. Üstelik kına ekibimizle dans şovları, canlı veya DJ performanslar ile eğlenceli müzikler ile eksiksiz bir kına töreni sizin olabilir.

Adapark Mihver Davet Salonu’nda bütçenize ve zevkinize uygun bir kına gecesi için tek yapmanız gereken sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Tarik Yildiz

  • Adres: Yıldırım mah Hudut Yolu Üzeri Şehir Parkı içi / Adapark Bayrampaşa

Mihver Davet Evi - Bahçe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!