Mihrabat Korusu

E-posta Gönder

0216 706 2193

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

400-500 kişi

Kapasite

80-100 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Beykoz, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 80-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Kına ekibi, Kına takımı, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

İstanbul’un en gözde mekânlarından biri olan Mihrabat Korusu’nda hayal bile edemeyeceğiniz kadar güzel kına gecesi organizasyonuna hazır mısınız? Eşsiz bir manzara sahip işletmemizde unutulmaz bir organizasyonu kaliteli hizmetimizle düzenliyoruz. Gelin adaylarımız için kendimizi tanıtmak gerekirse;

Yenilikçi düşünce yapımızla sizlere daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlıyor ve hem kendimizi hem de kullandığımız aksesuar ve ekipmanları her sene geliştiriyoruz. “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesini her fırsatta dile getiriyor, sunduğumuz imkân ve fırsatlarla bunu belli ediyoruz. Buradan mutlu bir şekilde ayrılacağınızdan eminiz.

Kına gecenizi İstanbul’un ve boğazın eşsiz manzarası eşliğinde gerçekleştirme şansına sahip oluyorsunuz. Yemyeşil bir çim alanda, büyük ağaçlar ile çevrelenen geniş bir bahçede olmanın mutluluğunu işletmemizin kapısından girdiğiniz ilk andan itibaren hissedeceksiniz.

Kına konseptiniz hakkında herhangi bir fikriniz yoksa, sakın kaygılanmayın! Her yıl değişen trend ve konseptleri takip eden, profesyonel bir ekip her ân sizin yanınızda oluyor. Önerilerimiz ve yaratıcı fikirlerimiz sayesinde sıradan kına gecelerinden farklı bir organizasyona imza atabilirsiniz. Özellikle son yıllarda Osmanlı konseptinin, Hint konseptinin, Roman konseptinin ve prenses konseptinin sıkça tercih edildiğini söylemek istiyoruz. Pembe ve mor renklerle oluşturulan tül, balon ya da çiçeklerle süsleyebiliyoruz bahçemizi. Ya da geleneksel aksesuarlar tercih edebiliyoruz.

Bu konseptleri tamamlayan ve sektörde uzun zamandır faaliyet gösteren alanında uzman bir kadroyla çalışıyoruz. Bu ekip siz kapıdan içeriye girdiğiniz andan itibaren yanınızda oluyor ve gece boyunca isteklerinizi hızlı ve doğru bir şekilde yerine getirmeye çalışıyorlar. Kına tahtı, kına takımı, kına tepsisi, kına sandığı, bindallı ve kaftan gibi kına gecelerinin olmazsa olmaz aksesuarlarını da konsept renginize göre temin edebiliyoruz.

Hayatınızın en önemli ânlarında bizi tercih etmek ve Mihrabat Korusu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Hilal Ceren Durgun

  • Telefon: 0216 706 2193

  • Adres: Mihrabat cad. No:50

Mihrabat Korusu Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!