Marnas Hotels

E-posta Gönder

3 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Bayrampaşa, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni, Kına müziği

Önerilen Firmalar

Külliye Kına Evi
50

Fatih

Külliye Kına Evi

200-300
50-100 TL
The Svadba
82 18 3

Bayrampaşa

The Svadba

750-1.000
50-100 TL
Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Bahçe
53 1 10

Şişli

Şişli Öğretmenevi Nişantaşı Bahçe

500-750
50-100 TL

Hakkında

En keyifli kına organizasyonları Marnas Hotels Bayrampaşa’da sizi bekliyor.

Kız kıza eğleneceğiniz, düğün stresini atacağınız bu özel kutlama. Aynı zamanda içerisinde pek çok ritüel barındırıyor… Eğlenceli geçen bu organizasyonun belirli noktaları yer yer hüzünlü de olabiliyor. Eğlenceli başlayan davetleri kına töreninde hüzün sarıyor. Ardından yine eğlence ve organizasyon sonu yorgun ama mutlu yüzler… Bizim için en kıymetli olan nokta konuklarımızın otelimizden memnun bir şekilde ayrılması. Bunun için tekrarı olmayan bu özel günde profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Davetlerinizi gerçekleştirdiğimiz 400 konuk kapasiteli salonumuzu zevkinize göre dekore ediyor, eğlence noktasında da tecrübeli organizasyon firmalarıyla çalışıyoruz. Fotoğraf, müzik ve organizasyon noktasında birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızın geniş bir portföyü bulunuyor. Dilediğiniz tüm detayları rahatlıkla size sunabiliyor.

Mekânımızın tasarımı ise görsel açıdan oldukça keyif verici. Salonumuzda pist alanının üst kısmı camla kaplıdır. Gece organizasyonlarında yıldızları gündüz ise bulutları rahatlık görebileceğiniz incelikte ve zarafettedir. Mimari açıdan üzerinde çalışılarak hazırlanmış salonumuzda beyaz ve altın tonlarının hâkimiyeti söz konusu. Tavanımızda ise Osmanlı Dönemi’nin etnik dokusuna göz çalan gösterişli kristal avizelerimiz ve altın rengi dekorlarımız bulunuyor. Yer yer dikdörtgen yer yer de yuvarlak olarak tercih ettiğimiz masalarımız ise beyaz örtülerle kaplıdır. Altın tonlarında şamdanlarımız ve sandalyelerimizde yine aynı tonlarda süslemelerimiz mevcut. Otelimizin tüm detaylarını konuklarımızı ve onların taleplerini göz önünde bulundurarak hazırladık.

Girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi özel hissedeceğiniz Marnas Hotels İstanbul’da ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlere ulaşmanız mümkün. Gerek birlikte çalıştığımız iş ortaklarımız gerek de tecrübeli personellerimiz; kına gecenizin kusursuz olması için yanınızda.

Siz de kına geceniz için doğru adres olduğumuzu düşünüyorsanız; form üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir Marnas Hotel fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Mehmet CANTÜRK

  • Adres: Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. No:14-16 Bayrampaşa/İstanbul

Marnas Hotels Yol Haritası

3 yorum


G&S

GÖKÇE & SEZER

Düğün Tarihi: 05.01.2017

Marnas Hoteli tercih etmekle en doğru kararı verdiğimizi kına gecemizin sonunda birkez daha anladık. Başından sonuna kadar her şeyimizle tek tek ilgilendiler . İkramları çok güzeldi. Teşekkürler Marnas.

S&B

Sevda & Baris

Düğün Tarihi: 23.03.2019

Her şey için teşekkür ederiz. Güzel bir akşamdı. Ulaşım kolaylığı ve çalışan arkadaşların sıcak kanlılığı sebebi ile tercih edilmeyi hak eden bir yer.

G&B

GÖZDE & BEYTULLAH

Düğün Tarihi: 06.10.2016

Hem personelin ilgisi hem de mekanın samimiyeti kına gecemizin baştan sona kadar eğlenceli bir şekilde gerçekleşmesini sağladı. Kalabalık bir kına gecemizin olmasına rağmen her şey sonuna kadar eksiksiz bir şekilde devam etti. Her şey için teşekkürler Marnas Hotels ekibi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.