Latife Kına Salonu Beylikdüzü

E-posta Gönder

0212 963 0694

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200 kişi

Kapasite

50-80 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Beylikdüzü, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200

Kampanyalar ve Paketler

Latife Kına Salonu Beylikdüzü

Düğün.com'a Özel Peşin Ödemelerde 1000 TL Değerindeki 3 Kişilik Dans Ekibi Hediye!

Fırsatı kaçırmayın!

Son gün 31/12/2019


Hakkında

Düğün tarihiniz belirlendi ve buna doğru orantılı olarak kına gecenizi hangi gün yapacağınıza karar verdiniz. Şimdi de hayal ettiğiniz geceyi tam da düşündüğünüz gibi eksiksiz bir şekilde gerçekleştireceğiniz şık bir mekân arayışındasınız ve bu sebeple de yazımızı okuyorsunuz. Dürüst olmak gerekirse çok doğru bir yerdesiniz. Sultanlara layık ve çok şık bir kına gecesini sizin için oldukça eğlenceli bir tören ile düzenleyebiliriz.

4 tane şubeye sahip ve kına ile davetler konusunda kendisini oldukça geliştirmiş ve kanıtlamış bir firmayız. Batı Ataşehir, Bayrampaşa, Pendik ve Beylikdüzü’ndeki salonlarımızın tamamında aynı kalitede hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Şimdi burada bahsi geçen Latife Kına ve Davet Salonu Beylikdüzü/İstanbul mevkiinde bulunuyor. Burada, hatırı sayılır bir süredir kendimize has tarzımız ile harikulade geceler düzenliyoruz.

Havuzlu bir bahçe ve cam kaplama pencereleri ile bu bahçeye bakan bir salonda gerçekleştirdiğimiz kınaları çiftlerimizin tam da istediği gibi onlara özel şekilde özenle tasarlıyoruz. Davet düzeninde 200 kişilik konuk ağırlama kapasitemiz ile tüm sevdiklerinizi rahatlıkla gecenize davet edebilmenize imkân veriyoruz. Altın sarısı ve bordo rengin hâkim olduğu bir iç dekorasyona sahibiz ve bununla uyumlu görkemli avizemiz ve dekorlarımız ile hem sizi hem de misafirlerinizi büyüleyeceğimize eminiz.

Uzmanlık alanımız kına geceleri olduğu için çiftlerimize her şey dahil çok çeşitli içeriklere sahip bir hizmet sunuyoruz. Kına tahtı ve şark köşesini kuruyor, gelinimize dilerse kaftan ve duvağını teslim ediyoruz. Yine geline gökkuşağı kemeri, el gülü ve yaş kına temin ediyoruz. Arkadaşlarına ise tül kaftanlar, cam mumluklar ve mumlar veriyoruz. Konuklara ise servis ve hoş geldin karşılaması yapıp lokum ikram etmesi için kadın garsonlarımız ile hizmet sağlıyoruz. Yine konuklara kuru pasta, limonata, karışık lüks çerez ve kına tepsisi sunuyoruz. Bunun dışında kalan ekstra hizmetler ve istekler için görüşmeler yapabiliriz.

Latife Garden Beylikdüzü ailesi olarak sizi bekliyoruz. Eğer bize ulaşmak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim

Barış Arıhan

Semra Ataş

Serhat Yalçın

  • Telefon: 0212 963 0694

  • Adres: Beylikdüzü barış mah zafer cad.

Latife Kına Salonu Beylikdüzü Yol Haritası

2 yorum


De

Deniz

Düğün Tarihi: 06.04.2019

6 Nisan'da kına organizasyonumuzu gerçekleştirdik. İkramlar güzeldi, servis hızlıydı. Teşekkür ederim.
Latife Kına Salonu Beylikdüzü

Latife Kına Salonu Beylikdüzü
Deniz hanım bizler de salonumuzu tercih ettiğiniz için size çok teşekkür eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.:)


B&M

Buse & Melih

Düğün Tarihi: 23.04.2019

Yahu memnun kalınmaz mı??? Ekip şahane.... Herşey için teşekkür ederim. Bence herşeyi yeterli yapıyorlar. Gereksiz yoruma gerek yok:):) seviyorum sizii :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!