Semiramis Labella

4

E-posta Gönder

0212 963 3712

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

200-300 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kampanyalar ve Paketler

Semiramis Labella

Düğün.com Çiftlerine Özel %10 İndirim Sizleri Bekliyor!

Aralık, Ocak, Şubat aylarında yapılacak organizasyonlarınızda Düğün.com çiftlerine özel %10 indirim.

Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Son gün 29/02/2020


Hakkında

İstanbul’un merkezinde Şişli gibi nezih bir mevkide uzun yıllardır davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Salonumuz Semirasmis Labella kına geceleri için çokça tercih ediliyor ve gelinlerimiz tarafından da oldukça seviliyor. 250 kişilik konuk ağırlama kapasitesi ile burada eksiksiz bir şekilde ve tüm geleneklerin layığı ile uygulandığı kına törenlerini düzenleyebiliyoruz.

Gelinlerimizin ihtiyaç duyabileceği her şeyi büyük bir memnuniyetle en iyi şekilde karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Belirli paketler halinde sunduğumuz hizmetlerimizde kına özelinde aklınıza gelebilecek hemen her konuda detaylandırılmış özellikler ile fırsatlar sunuyoruz. Kınanın olmazsa olmazı ve gelinlerimizin kendini sultanlar gibi hissedip o ruha bürünebilmeleri için ilk önce iyi bir kına kıyafetine ihtiyaçları vardır. Biz de bunun bilince bir şirket olarak her yıl yinelenen kreasyonlar ile son moda kaftan ve bindallılar temin ediyoruz. Kendisine en çok yakışan kaftanı bulması için kararı gelinimize bırakıyoruz. Damadımız için de kavuk ve padişah pelerinli bir kıyafet ayarlıyoruz ki ikilimiz yan yana geldiklerinde muhteşem bir uyum yakalasınlar. Hatta nedimeleri için de çok sayıda bindallılar verebiliyoruz.

Kostüm haricinde sağladığımız kına aksesuarları da çok çeşitli. Kına tepsisi, mumları, tefler, kına kızlarımız, dans ve davul şovlarımız, kına takımlarımız ve hintkınacımız dahil aklınıza gelebilecek her konuda yardımcı oluyoruz.

Aynı zamanda kınanızı yemek veya çeşitli ikramlar ile şenlendirmek isterseniz deneyimli mutfak ekibimizin maharetli ellerinden harika yiyecekler tadabilirsiniz. İsterseniz ordövr tabağı ya da lüks çerez ve cipsler ile aperatif menüler oluşturabiliriz.

Eğer bu söylediklerimiz ilginizi çektiyse, Labella Semiramis kına fiyatları ve hizmet detayları hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Sayfa üzerindeki telefon numarasını arayarak veya mail butonuna tıklayıp mesajınızı yazarak bizimle kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Cemal Genç

  • Telefon: 0212 963 3712

  • Adres: Gürsel Mah. Namzet Sok. No:15/A Ekşioğlı İş Merkezi ŞİŞLİ

Semiramis Labella Yol Haritası

2 yorum


bu

burcu

Düğün Tarihi: 20.09.2015

30 salonu var mekanın. Kına isterseniz kınaya göre de ayarlayabiliyorlar. Kınamı yaptım ben ortalama 180 - 200 kişiydik. İkramları biz getirdik onlar dağıttılar. Başta ne konuşulduysa fazlasınıda yaptılar. Otopark alanı mevcut. Genel olarak herşey den memnun kaldık.
Semiramis Labella

Semiramis Labella
Çok teşekkür ederiz Burcu Hanım. :)


S&M

Sümeyye & Mehmetali

Düğün Tarihi: 13.10.2019

Nişanım için anlaşmıştım. Herşey harikaydı. Çok güzel bir gün yaşattılar. Kokteyl menüleri gayet güzeldi. Salon çok güzeldi terası olması bizim için ayrıca çok iyi oldu. 300 kişi ağırladılar ve herkes çok beğenerek ayrıldı. Özellikle müdür bey ve organizasyon sorumlusu Behice hanım yanımızdan hiç... devamı 
Semiramis Labella

Semiramis Labella
Sümeyye hnm güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz ..Sizleri kına gecenizde ağırlamaktan mutluluk duyarız..


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!