Kristal Düğün Davet Salonları

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Büyükçekmece, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Kına ekibi, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında

Düğün ve kına sektöründe hizmet veren firmamız 2000 Düğün Sarayı olarak nişan, kına ve düğün başta olmak üzere her türlü etkinliklerinizde sizi ve davetlilerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. 25-30 kişilik profesyonel ekibimiz ve 8 yıllık tecrübemiz ile Büyükçekmece kına mekânları arasında farkımızı ortaya koyuyoruz.

Salon ve teras olmak üzere kapalı ve açık alan seçeneğimizin yer aldığı mekânımızda hem etkinliğiniz için seçim hem de aynı anda birden fazla organizasyon imkânı sunuyoruz.

600 kişilik kapasitemizle kına gecenizde tüm arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi ağırlayabileceğimiz salonumuzda, otopark ve vale hizmeti de sağlıyoruz.

Deniz ve göl kenarında yer alan konumumuzla, terasta gerçekleştireceğimiz etkinliklerinizde deniz ve göl manzarası ayaklarınızın altında olacak.

Işık, ses ve sahne ekipmanlarımızla kınanız boyunca kesintisiz müzik ile eğleneceksiniz.

Yemekli veya yemeksiz olarak gerçekleştirebileceğiniz kınanızda anlaşmalı olduğumuz catering firmasının özel menü seçenekleri arasından beğendiğinizi seçebilir, istediğiniz değişiklikleri yapabileceksiniz.

Düğün mekânı olmamızın dışında özel olarak kına organizasyonları da yapan bir firmayız. Bu da demek oluyor ki sadece mekâna karar vermeniz halinde bir de organizasyon firması arayışına girmenize gerek kalmayacak. Hem mekânınıza hem de organizasyonunuza dair her detayı tek bir elden planlayabileceksiniz. Böylece size zaman kazandırarak stresinizi azaltıyoruz.

Ama dilerseniz istediğiniz organizasyon firması ve fotoğrafçı ile çalışabilme olanağı da bulabiliyorsunuz.

Fiyatlarımız hakkında bilgi alabilmeniz ve etkinliklerinizin planlamasını yapabilmemiz için formu oldurmanız yeterli olacak.

İletişim

Fikret Altunkök

  • Adres: E5 Karayolu Üzeri Mimar Sinan Kavşağı Tuna Plaza Kat:1 Kat:3 Büyükçekmece

Kristal Düğün Davet Salonları Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


m&f

mehtap & fatih

Düğün Tarihi: 07.09.2019

ilk giriste valelerin karsilamasindan tutunda,salon girisinde bayan hostesin ve salon calisanlarinin ilgi ve alakarindan menularine kadar mukemmel bir salon
siddetle dugun yapacak ciftlere oneririm.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!