Köyüm Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Kapasite

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği

Hakkında

Kına mekânları kategorisinde uzun yıllardır hizmet veren düğün salonumuz Köyüm Düğün Salonu Firuzköy, yenilikçi ve dinamik kadrosu ile kına gecelerinizde de size ve davetlilerinize ev sahipliği yapmak için hazır olarak bekliyor. Bu özel ve anlamlı günde sahip olduğumuz vizyonumuz; %100 müşteri memnuniyeti ile sizi bu kapıdan güler yüzleriniz ile uğurluyoruz. İşletme olarak her zaman ilk birinci önceliğimizi bu oluşturdu. Hayal ettiğiniz kına organizasyonunu güvenilir ve bir o kadar da deneyimli ellere emanet etmek isterseniz; Köyüm Düğün Salonu profesyonel ekibi ile sizler için hazır olarak bekliyor.

Salon kapasitemiz geniş çaplı organizasyonlarınız için fazlası ile uygun olacak. Tüm davetlilerinizi rahat bir şekilde ağırlayabileceğimiz salonumuzda kapasite ile ilgili bir sorun yaşamayacaksınız. Klasik düğün salonu algısından uzaklaşarak ferah ve bir o kadar iç açıcı renkler ile dizayn edilmiş salonumuzda gelin damat adaylarımız ile davetlilerine unutulmaz bir gece yaşamaları için güzel ortam sunuyor. İç dizaynında yoğun olarak ayna kullanılan düğün salonumuz siz ve değerli konuklarınıza şık, ferah ve elit bir ortamda eğlenme fırsatı sunuyor.

Kına gecesi denince akla ilk gelen renk olan kırmızı renk ile salonu baştan aşağı dekore ediyoruz. Masa örtüleri ve sandalye giydirmeleri kırmızı rengi kullandığımız ilk detaylar oluyor. Vazgeçilmez bir Türk adeti olan kına gecesi teması salonumuzda tüm detaylarda özen ile uygulanıyor.

Siz de kına gecenizi Köyüm Düğün Salonu aile ile beraber planlamak isterseniz formu doldurun ve bize ulaşın.

İletişim

Hasan Özdemir

  • Adres: Firuzköy Mahallesi, Poyraz Cd. No:203/A, 34325 Avcılar/İstanbul

Köyüm Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!