Köşk Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Güngören, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Yılların getirmiş olduğu sektör tecrübemizle Köşk Düğün Salonu İstanbul’da evlenecek çiftlerin düğün süreçlerinde yanlarında oluyoruz. Düğünden kınaya, nişandan sünnete kadar pek çok özel günde 750 konuk kapasiteli salonumuzla hizmet veriyoruz.

Konuklarımızın memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızda esas amacımız mutluluğunuz. Mutluluğunuz için sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Fakat hizmet kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

Salonumuza girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi özel hissetmenizse kaçınılmaz…

Düğün salonu trendleri doğrultusunda yenilediğimiz salonumuza ilk girdiğiniz anda beyaz renginin huzuru sarıyor ruhunuzu. Tüllerle ve çiçeklerle süslediğimiz merdivenlerimizden inerek salona ulaşıyorsunuz. Salonda yuvarlak masalarımız ve sandalyelerimiz bulunuyor. Beyaz saten örtülerle kapladığımız masa ve sandalyelerimizi konseptinize uygun renklerde giydiriyoruz. Beyaz duvarlarımızı yine konseptinize uygun olacak aksesuarla süslüyor; size kına geceniz için harika bir ambiyans yaratıyoruz.

Kına organizasyonlarında en çok tercih edilen rengimizse kırmızıdır. Bu doğrultuda şekillendirdiğimiz bir kına paketimiz mevcut. Bildiğiniz gibi kına organizasyonları içerisinde pek çok ritüel barındıran, pek çok aksesuarın kullanıldığı organizasyonlardır. Bunların hepsini 1 gece için temin etmekse; muhakkak ki oldukça çetrefilli bir süreçtir. Düğün gününüzün yaklaştığı bu telaşlı günlerde bu yükü omzunuzdan alıyoruz. Kına tepsisinden yaş kınaya, kına mumundan kına sepetine kadar içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin bulunduğu bir kına organizasyon paketi oluşturduk. Bu paket sayesinde gelin adayımıza yalnızca sevdiklerini davet etmek ve eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor. Bunların yanı sıra paket içeriğinde bulunan yer verdiğimiz başka ayrıntılar ise;

Geline ve arkadaşlarına özel bindallı ve kaftanlarımız,
Kadın DJ ya da solist,
Davul show,
Kına minderleri,
Kına tahtı,

Kına süslemeleri ve konuşma balonları bunlardan yalnızca bazılarıdır.

Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız formumuzu doldurarak ekibimizle iletişime geçebilir, Köşk Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Ufuk Dede

  • Adres: İnönü Caddesi No: 123 Güngören/İstanbul

Köşk Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!