Keyifli Sahne

3

E-posta Gönder

0216 706 6842

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Ataşehir, İstanbul

İlçe, İlGenel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Kına süslemesi, Kına müziği, Kına töreni, Kına mumu, Kına tepsisi, Gelin hamamı

Kampanyalar ve Paketler

Keyifli Sahne

Düğün.com Çiftlerine Özel %10 İndirim!

Kına organizasyonunu bizimle yapan çiftlerimize özel %10 indirim.

Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Son gün 01/05/2020


Hakkında

İstanbul’da gerçekleşecek düğününüzden hemen önceki adımlardan biri olan ve yine bu şehirde gerçeklemesini istediğiniz bir kına geceniz varsa, o halde doğru yerdesiniz. Uzun yıllardır faaliyette olduğumuz için müşteri ilişkilerimiz kuvvetli ve misafirperverliğimiz yüksek bir şekilde salonumuzu işletiyoruz. Deneyimli ve her biri işinde uzman çalışan kadromuz ile konuklarımızı ağırlıyor ve onlara hak ettikleri ilgi alâkaya gösteriyoruz.

Keyifli Sahne Ataşehir kına geceleri ile ünlüdür ve bu konuda kendimize oldukça güveniyoruz. Gelinlerimizi ön plana alarak gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonlarda yine çiftimizin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak her şeyi planlıyoruz. Modern veya daha klasik tarzlarda farklı konseptler şeklinde kına gecenizi düzenleyebiliyoruz. Farklı model ve renklerde kına tahtları, çeşit çeşit kaftanlar ve her şeyi ile eksiksiz tarza kına gecelerini organizasyon firmaları kadar iyi ve teferruatlı şekilde yapıyoruz. Kına süslemeleri ve kına aksesuarlarından tutun da davullu şovlara, dans koreografilerine, kına mumları ve tepsilerine varana kadar en ince ayrıntılar ile dahi biz ilgileniyoruz.

Tam kına geceleri için özel olarak tasarlanmış salonumuzda 200 ila 300 kişilik davetleri ağırlayabiliyoruz. Kadın kadına veya erkek misafirlerinde dâhil olduğu bir kına törenini burada gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik salonumuz iç dizaynı, renk uyumları ve masa sandalye düzenlemeleri ile de misafirlerimizi kendimize biraz hayran bırakıyoruz. Dilediğiniz konseptte tam da hayal ettiğiniz gibi bir kınayı birlikte düzenleyebiliriz.

Yemekli veya yemeksiz şekilde gerçekleştirebildiğimiz kına törenlerini çiftimizin isteği ve bütçesi dahilinde planlıyoruz. Dilerlerse biz yapabiliyor veya dışarıdan getirdikleri yemekleri servis veya ikram edebiliyoruz.

İstanbul Ataşehir’de bulunan mekânımız Keyifli Sahne Bostancı mevkiinde yer alıyor. Bu sayede merkezi konumumuz ve kolay ulaşılabilir oluşumuz ile de çokça tercih ediliyoruz. Bu sebeple önümüzdeki sezon tarihlerimiz bitmeden sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize en yakın zamanda ulaşmanızı tavsiye ederiz.

İletişim

İlkin Başak Kara

  • Telefon: 0216 706 6842

  • Adres: İçerenköy Mah. Manolya Sanayi Sok. Bostancı Green Park Otel Alt Katı No: 36 Bostancı/İstanbul

Keyifli Sahne Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!