Keyif Şile

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

400-500

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Şile, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına takımı, Kına mumu, Kına müziği, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Besa Albatros Düğün Davet
11 4

Kartal

Besa Albatros Düğün Davet

Kına töreniniz için unutulmaz bir mekân tercih etmek istiyor ama kararsız k...

Elmira Davet ve Balo Salonu
29 1 10

Ümraniye

Elmira Davet ve Balo Salonu

20 yılı aşkın çalışan tecrübemizle birlikte Elmira Davet ve Balo Salonu Ümr...

Emirtimes Hotel Tuzla
14

Tuzla

Emirtimes Hotel Tuzla

Kına ve bekârlığa veda partinizin profesyonel bir ekip aracılığıyla titiz b...

Hakkında

İstanbul Şile mevkiinde özel günlerinizi gerçekleştirmek için mekân arayışı içindeyseniz doğanın en güzel halini sunan otelimizi tercih etmeye ne dersiniz?


Arayışınıza son vereceğimiz otelimiz Şile Keyif Butik Otel’de bekliyoruz. Yemyeşil ağaçlar ve kuş seslerinin eşlik ettiği otelimizde konaklama hizmeti de sunuyoruz. 6 odamız bulunuyor. Organizasyon öncesinde ve sonrası rahat bir konaklama geçirebilmeniz için ergonomik mobilyalarımızı odamıza konumlandırdık. Odalarda bulunan şömine ve doğa manzarası sayesinde romantik bir güne uyanacaksınız. Odalarımızda kına geceniz öncesinde son hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.


Kına gecesi organizasyonlarınızı bahçemizde gerçekleştiriyoruz. Ahşap villamızı arka planınıza konumlandırıyor, özel günlerinize yemyeşil çiçeklerimizle beraber eşlik ediyoruz. Bahçemizden içeri girdiğinizde anda yeşilin ve beyaz sandalyelerimizin uyumu gözüne çarpacak. Hayalinizdeki kına gecesini düzenlemek için masa ve sandalyelerimizi farklı renklerdeki tüllerle süslüyoruz. Oldukça uyumlu bir görünüm elde ediyoruz. Dışarıdan organizasyon firması ile anlaşarak da dekorasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Dekorasyon için gerekli olan kına tahtı, kına mumu, kına tepsisi, kuru kına, nedime bileklikleri, hediyelikler, tefler ve örtüleri çözüm ortaklarımız aracılığı ile temin edebiliriz.


Organizasyonlarınız esnasında davetlileriniz fotoğraf çekiyorlar ve günümüzde popüler olan sosyal medya mecralarında paylaşım yapıyorlar. Gecenize dair anıları hızlı bir şekilde paylaşabilsin diye ücretsiz internet hizmetimiz de bulunuyor. Hem böylece gelemeyen konuklarınız için de anlık paylaşımlar yaparak oradalarmış hissi yaşatabilirsiniz.


Keyif Şile Otel olarak Şile’de hizmet veriyoruz. Otelimize kolay ulaşım sağlamak isterseniz kendi aracınızla ulaşım sağlayabilir, ücretsiz otoparkımıza aracınızı park edebilirsiniz. Dilerseniz taksi hizmetimiz de bulunuyor. Beraber çalıştığımız taksileri organizasyon bitiminde bekletiyor, davetlilerinizin eve rahat ulaşmalarını sağlıyoruz.


Sağladığımız hizmetler tabii ki bunlarla sınırlı değil. İletişim kurarak hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olabilir, avantajlı kına gecesi paketlerimizin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi almadan sayfamızdan ayrılmayın.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karamandere Mah. Evrim Cad. No:71 ŞİLE /İSTANBUL

Keyif Şile Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.