Kayaroyal Wedding

E-posta Gönder

0212 963 2946

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Mekan girişinde ateş ölçümü
 • Düzenli havalandırma
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
 • Kapasite 500-750
 • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Hint kınası, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Kampanyalar ve Paketler

Kayaroyal Wedding

2021 Erken Rezervasyonlar Kayaroyal Wedding'te %15 İndirimle!

Düğün.com çiftlerimize özel kampanyamız için hemen şimdi teklif alın, detaylar hakkında görüşelim!

*Kampanyamızın son tarihine kadar sözleşmelerini yapan çiftlerimiz için indirim avantajlarımız geçerlidir.

Son gün 30/11/2020


Hakkında

Kayaroyal ismini bir marka yapma yolunda attığımız adımların tamamında vizyon sahibi bir bakış açısı ve yenilikçi görüşlerimiz sayesinde eksiksiz bir şekilde attık. Öyle ki büyük bir çalışmanın ardından tam da planlandığı gibi inşa edilen mekânımızda, her şey teknolojik imkânların ve günümüz estetik değerlerinin bir birleşimi olarak var edildi. 2019 yılı itibari ile kapılarımızı açtık ve uzman çalışma kadromuz ile %100 müşteri memnuniyetine yönelik olarak misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Eğer her şeyin usulüne uygun olarak ister modern bir çizgide ister geleneksel bir çizgide gerçekleştirildiği bir organizasyon yapmak istiyorsanız İstanbul kına gecesi mekanları arasındaki en iyi seçeneklerden biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Gerek hizmetlerimiz gerek donanımlarımız ve gerek de davet alanlarımız ile size tam da hayal ettiğiniz gibi bir geceyi kusursuz bir şekilde armağan edebiliriz.

Birbirinden güzel ve özel davet salonlarımızın tamamı kendilerine has ve tamamen farklı zevklere hitap edebilecek şekilde tasarlanıp dekore edildi. İnci, Lâl ve Safir isimli salonlarımız yaklaşık 5’er metrelik tavan yükseklikleri ile oldukça ferah ve bir o kadar da konforlu davet alanları. Ziyafet düzeninde 550 ve kokteyl düzeninde ise 600 kişilik kapasiteleri ile geniş çaplı organizasyonlar için yeterli büyüklükteler.

4. davet alanımız ise binamızın en üst katında bulunan Zümrüt Bahçe. Burası açılır kapanır tavan özelliği ile hem yazlık hem de kışlık organizasyonlara uygun. Üstelik panoramik bir deniz ve şehir manzarası ile de konuklarımızı büyülüyor. 600 kişilik salonumuzun dekorasyonu ve tasarımı sizi şehir merkezindeyken doğada hissettirebilecek şekilde kır düğünü konsepti ile oluşturuldu.

Seçkin yemek menüleri, ödüllü fotoğrafçılardan çekimler, yetenekli müzisyen ve DJ’ler, otopark ve vale hizmetleri gibi pek çok imkânı aynı çatı altında topladığımız için size sadece eğlenmek ve ânların tadını çıkarmak kalır. Kınanız için bindallıdan nedimelere, dans şovlarından aksesuarlarına kadar her detayı birlikte belirleyebiliriz. Kaya Royal Avcılar’da sizi beklerken siz de sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

GÖKÇE GÖÇMEN

 • Telefon: 0212 963 2946

 • Adres: Firuzköy Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Cad. No:8/A Avcılar / İstanbul

Kayaroyal Wedding Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!