Karya 3 Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Esenyurt, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Hayatınızın en önemli kararlarından birini verdiğiniz düğününüzden önce gerçekleşecek kına organizasyonunuz için kına salonu arıyorsunuz. Şimdiden sizi kutluyoruz. Bu anlar yakınlarınız ve sizin tarafınız hep hatırlanıyor. Birçok soru aklınızda var. Çünkü bu böyle bir süreç. Hem heyecanlandığınız hem de telaşlandığınız… Şık dekore edilmiş iç mekanımızla birlikte iyi ses ve müzik sistemiyle eğlenebilir, yorulduğunuz yer de gelin odasında dinlenebilirsiniz. Işık gösteriyle görsel bir şölene eşlik edebilirsiniz.

Düğün, nişan, kına gibi özel davetlerinize ev sahipliği yapmaya talibiz. Geniş alanımızda boğulmadan, terlemeden gününüzü geçiriyorsunuz. Zengin, güncel ve nostaljik müziklerle eğlencenize eğlence katabilir, tüm gün yorulana da kadar dans edebilirsiniz. Esenyurt kına salonları olarak elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yapmaya da devam ediyoruz. Heyecanla beklediğiniz kına organizasyonunuzda yemekli ya da yemeksiz alternatiflerimizle de hizmet veriyoruz.

Son derece deneyimli, yaratıcı ve sorumluluklarının bilincinde olan ekibimiz, kına organizasyonlarınızı en iyi şekilde sunuyor. Düğün öncesi eğlenceli bir davet olan kına bekarlığa veda organizasyonu adına her ayrıntıyı düşünüyoruz. Memnuniyetin de kaliteyle paralel olduğunu düşündüğümüz için çizgimizden asla şaşmıyoruz. Özel günlerinizin yaşam boyu hatırlanacağının da farkındayız. Biz de bu anları paylaşmak istiyoruz. Çünkü bunlar bizim sevinç kaynağımız!

Kına organizasyonu gibi birçok detayın yer aldığı organizasyonlarda profesyonel bir yardım almanız en doğrusu. Bu yüzden de salon olarak tecrübeli yerlerle çalışmalısınız. Biz de İstanbul’da kaliteli bir salon olarak bu talebinizi karşılıyoruz. Hiç düşünmeden bizimle iletişime geçin. Hem kalite hem uygun fiyat hem de lezzet bir arada! Bunun için yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz doldurmak. Hem de bunu ücretsiz olarak yapıyorsunuz. “Fiyat teklifi al” butonuna tıkladığınız da iletişiminiz bize düşüyor ve hemen geri dönüş sağlıyoruz.

İletişim

Hüseyin ay

  • Adres: Şehitler Mah. Atatürk Cad. Söğüt Sok. 1 Esenyurt

Karya 3 Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!