Karadağ Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayrampaşa, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında


İstanbul’da yıllar içinde kına organizasyonları yaparak bu noktaya geldik. Profesyonel bir hizmetle konusunda uzman ekibimiz sayesinde özel günlerinizi bir adım daha ileriye taşıdık her seferinde… Her gün kendimizi yenileyerek, sizi mutlu etmek için çalıştık.


Kına gecesi, düğün, sünnet gibi organizasyonlar için birçok kişinin tercihi haline geldik ve bunun gururunu yaşıyoruz. Mutlu ve unutulmaz bir kına gecesini hayallerinize kazımanızı istiyoruz. Çünkü o gün düğünden önce topuklarınız ağrıyana kadar dans ettiğiniz özel bir gün. Sonuna kadar eğlendiğiniz hatta bazen ağladığınız birçok duyguyu aynı anda yaşadığınız bir tören. Sizi en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyoruz.
Kına organizasyonlarınız için vazgeçilmez adres olmaya çalışıyoruz. Bunun için dört tane amaca dikkat ediyoruz. Bunlardan ilki, dinliyoruz. Çünkü her şeyin başı dinlemek. Ancak bu şekilde ne istediğini daha iyi anlıyoruz. İkinci adım, organize etmek. Kararlarınızı verdikten sonra bu doğrultuda tüm süreci organize ediyoruz. Üçüncü adımımız, güvenliğinizi sağlamak. Çünkü güvenli olmayan bir ortamda nasıl eğlenebilirsiniz ki? Son adımımız ise, mutluluk garantisi, Bunu veriyoruz. Çünkü diğer üç adımımızı yaptıktan sonra bu da kaçınılmaz son oluyor!


Birçok sorunuz var ve cevap istiyorsunuz. Hatta belki de başka konular üzerinde de bazı çıkmazlardasınız. Salonumuzdan çıktıktan sonra bu çıkmazlarınız yok olacak. Çünkü biz sizinle müşteri ilişkisi değil arkadaş ilişkisi kuruyoruz. Bu çerçevenin verdiği hizmetle gerisi çok daha kolay oluyor.


Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurmak. Kına salonu İstanbul Avrupa yakasında arıyorsanız iyi bir seçenek olarak karşınıza çıkıyoruz. Salonumuzda mutluluklarına şahit olduğumuz çiftler sayesinde dilden dile yayıldık. Eğer sizde bu farktan yararlanmak istiyorsanız çok uzakta değiliz. Hemen yan tarafta, bir tık kadar uzağınızdayız!

İletişim

Maşallah Karadağ

  • Adres: Yenidoğan Mah. Demirkapı Cad. Hilal Sok. No:4 Bayrampaşa/İstanbul

Karadağ Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!