Jasmine Restaurant Sunflower

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Silivri, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe çevirmek için profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Kaliteyi esas alan çalışma disiplinimizle sizin istek ve beklentilerinizi dinliyor, organizasyonlarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. En özel gününüzde ev sahipliği yapmak adına, sizi Sunflower Jasmine Restaurant Silivri’ye davet ediyoruz.

Kına geceniz için size sunduğumuz olanaklar şu şekilde;


  • Yüksek ağırlama kapasitesine sahip çim alanı üzerine kurulu bahçemizde veya kapalı alanımızda kına gecenizi gerçekleştiriyoruz. Gelecek misafir sayınıza göre seçiminizi yapabilirsiniz. Kına gecenize yakışır şekilde süslemeler yapıyor, dilediğiniz tarzda konsept mekân oluşturabiliyoruz.

  • Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isterseniz, anlaşacağınız müzisyenlerin canlı performanslarına da yer verebiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenirken bazen de arkadaşlarınızla özgürce dans etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

  • Kına gecesi adetlerini en iyi şekilde yerine getirin diye isteğiniz dahilinde bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler alabileceğiniz organizasyon firmalarıyla ortaklık kurabiliyoruz.

  • Davetlerinizi yemekli veya yemeksiz olacak şekilde planlıyoruz. Yemekli davetlerinizde hijyenik mutfağımızda hazırlanmış müthiş tatları profesyonel servis ekibimizle konuklarımıza sunuyoruz. Güler yüzlü ve titiz ekibimizle, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel dizaynıyla fark yaratan menüler hazırlıyoruz.Alanımızda kına dışında düğün nişan, doğum günü, açılış, mezuniyet baloları, toplantı, seminer, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Organizasyon türünüze uygun olan alanımızı özenle hazırlıyor, size kusursuz bir gün armağan ediyoruz.


Elbette sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Heyecanımızı sürekli dinç tutan çalışma disiplinimiz ve Silivri kına gecesi mekanları arasında fark yaratacak özelliklerimizle sizi bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Altınorak Sunflower Evleri Maxi AVM Karşısı

Jasmine Restaurant Sunflower Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!