İnnpera Hotel

2

E-posta Gönder

0850 532 3121

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

100-150 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Beyoğlu, İstanbul

İlçe, İlGenel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına süslemesi, Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Kampanyalar ve Paketler

İnnpera Hotel

Düğün.com Çiftlerine Özel %31 İndirim!

Kış organizasyonlarında Boğaz manzaralı salonumuzda düğün organizasyonlarınız her şey dahil kişi başı 75 TL'den başlayan fiyatlar.

Detaylar için iletişime geçmenizi rica ederim.

Son gün 30/04/2020


Hakkında

İstanbul’un tam merkezinde 1964’ten beri otelimizi yönetiyor ve misafirlerimizi ağırlıyoruz. Detaylı belirtmek gerekirse, İnnpera Hotel Beyoğlu’ndaki meşhur Taksim Meydanı’nın girişinde bulunuyor ve gerek metro gerek ise daha farklı ulaşım araçları ile kolayca gelinebiliyor. Otelimizde konaklama faaliyetlerimiz haricinde düğün ve kına geceleri gibi özel organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyoruz. Deniz ve boğaz manzaralı terasımızda bu gibi törenler için 300 kişiye varan sayılarda konuklarımızı misafir edebiliyoruz.

Davet alanımız son derece zevkli bir şekilde tasarlanarak dekore edildi. Şimdiye kadar bu konuda hep iyi geri dönüşler aldık ve bu bizi hep mutlu eden bir şey oldu. Öncelikle oturma düzenimizi 10’ar kişilik yuvarlak masalar ile oluşturuyoruz. Onlara modern ve bir o kadar da konforlu napolyon sandalyelerimiz eşlik ediyor. Masa orta süsü olarak zarif şamdanlar kullanıyor ve sadelikten yana oluşumuzdan ödün vermiyoruz. Masa örtüsü ve sandalye bağlamalarımızda da soft renkler kullanmayı tercih ediyoruz. Çiftlerimizin beğenisine ve düzenlediğimiz organizasyonun konseptine göre gerekli düzenleme ve değişiklikler yapabiliyoruz.

Kına özelinde konuşmak gerekir ise en büyük değişikliği mekânın en gözde yerine yerleştirdiğimiz kına tahtı ile yapıyoruz. Cibinliği ve nedime minderleri ile birlikte kurulduğu takdirde salonun havasını hemen değiştiriyor. Gelinlerimiz için bunun haricinde de sunduğumuz çok fazla hizmet var. Dilediği konseptte kınasını düzenlemesini sağlıyor ve ona kostümleri ve dans şovları ile eşlik edecek kına ekibimizi sunuyoruz. Son moda güzel kaftanlarımız bulunuyor ve gelinimiz dilerse seçimini yaparak bunlardan birini giyebiliyor. Hintkınacısı gece boyunca gelin ve konuklarına hizmet veriyor. Geri kalan ve kınalarda olmazsa olmaz kına mumu, tepsisi, süslemesi, takımı gibi aksesuarların tamamını da yine biz temin edebiliyoruz.

Eğer yemekli veya ikramlı bir organizasyon olmasını isterseniz size menülerimizden çeşitlerimizi sunabiliriz. Bütçenize göre size uygun bir kına törenini eksiksiz bir şekilde organize edebiliriz. Bize ulaşmak ve İnnpera Hotel fiyatlarımızı öğrenmek için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim

Ertan Zoroğlu

Fazıl Cenk Sağlam

  • Telefon: 0850 532 3121

  • Adres: Gümüşsuyu mah, Sıraselviler Cd. 15a, 34433 Beyoğlu/İstanbul

İnnpera Hotel Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


G&Z

Gelinin & Zach

Düğün Tarihi: 20.11.2019

Ben düğün sahibi olarak düğünün başlangıcından sonuna kadar gereken ilgi alaka hizmet ve nazikliğinizden dolayı başta Ertan bey sonra Kübra hanım olmak üzere tüm personelinize çok teşekkür ediyorum - Her şey muhteşem ve çok güzeldi - Özellikle hızlı sıcak yemek servisiniz Ve sunumunuzdan dolayı çok... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!