Hyatt Centric Levent Istanbul

E-posta Gönder

Hyatt Centric Levent Istanbul Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  100-200

Hyatt Centric Levent Istanbul Sıkça Sorulan Sorular

 • Hyatt Centric Levent Istanbul kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Hyatt Centric Levent Istanbul kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Hyatt Centric Levent Istanbul kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Hyatt Centric Levent Istanbul kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Hyatt Centric Levent Istanbul kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hyatt Centric Levent Istanbul Hakkında

İstanbul’da kına ve bekarlığa veda mekânı arayanları şöyle alalım.

275 metrekare alanımız ile Hyatt Centric Hotel İstanbul, Levent semtinde faaliyetteyiz. Otelimiz profesyonel anlamda güzel bir düğün organizasyonunuza ev sahipliği yapabiliyor. Düğün organizasyonlarınızın yanı sıra kına organizasyonlarınızın için ideal bir mekâna sahibiz. Mekanımızın çoğunluğunun cam olması, eşsiz bir manzara sunuyor. Balo salonumuz otelimizin 14. katında yer alıyor.

200 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyoruz. Genelde ideal kişi sayımız 180. Yuvarlak masa konseptinde 8 kişilik masalarda davetlilerinizi ağırlıyoruz. Yüksek tavanlı ve eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde kına organizasyonlarınız için bizi seçebilirsiniz.

Kına gecenizde size çözüm ortakları sunuyoruz. İstediğiniz konsepte ulaşmanız ve süslemelerle unutulmaz bir gece dönüştürmeniz sizin elinizde. Kına organizasyon firmalarını öneriyoruz. İstediğiniz dekorasyon önerileri sunabilirsiniz. Mekânı istediğiniz doğrultuda değiştirebilirsiniz.

Kına gecelerinizde yemek seçeneklerimizde bulunuyor. Yemek menüleri ile sevdiklerinize lezzetli bir gece de yaşatabilirsiniz. Şeflerimiz Hyatt markası adı altında kar gütmeyen kuruluşlarda dünya çapında yemek dersleri veriyor. Daha bir sürü sosyal sorumluluk projesinde bizi görebilirsiniz.

Biz düğün ve kına organizasyonlarını yaparken amacımız mutluluğuna şahit olmak. Bu yüzden mutluluğa ortak olmak, ev sahipliği yapmak istiyoruz. Kına gecenizden sonra sırada düğün var. Düğününüz için de bizi seçebilirsiniz. Hatta balayı içinde! Düğün gününüzde konaklama yapmak isterseniz 79 odamız mevcut.

Eğer siz de otellimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz otelimizde hem konaklamanızı ve düğün organizasyonları yapmanızı istiyoruz. Bu yüzden çok çalışıyoruz.
Hadi ücretsiz fiyat teklifi al formunda bekliyoruz!
İstanbulun kalbinde buluşalım.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Levent Mah. Büyükdere Cad. No:136 Beşiktaş

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hyatt Centric Levent Istanbul Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.