Hot Salon Davet

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayrampaşa, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal, Semazen

Hakkında

1998’den beri Hot Düğün Salonu Kocatepe olarak profesyonel bir hizmetle kına organizasyonlarınız için kapsamlı bir hizmet veriyoruz. İhtiyaçlarınızı, esnek yapımız ve yaratıcı çözümlerimizle karşıladığımız bir anlayışla çalışıyoruz. Hizmetimizi farklı kılmaya çalışıyoruz. Kına törenlerinizde misafirlerinize verilecek ikramların hizmet kalitesini her geçen gün artırıyoruz. Gerekli teknolojik yatırımları yaparak, değerler üreten ve paylaşan bir salon olma vizyonuyla ilerliyoruz.

Ses, ışık ve müzik sistemimiz ile sanatçılarımızın katkılarıyla renkli bir kına organizasyonu geçiriyorsunuz. Profesyonel sınırsız fotoğraf çekimi ve kamera kaydı hizmetimiz ile bu karnavalın her anında kayda alınıyorsunuz. Dekorumuzdan atmosferimize kadar dizayn yaparken ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi düşündük.

-Çocuk sinema salonumuz sayesinde küçük misafirlerimiz bir kına salonundan belki de ilk defa sıkılmıyorlar.
-Açık-kapalı otoparkımız sayesinde park yeri sorunu yaşamıyorsunuz.
-Sıcak-soğuk merkezi bir klima sistemimiz bulunması sebebiyle de mevsim etkisini salonumuzda hissetmiyorsunuz.
-Lazer ışık gösterisi sebebiyle görsel bir şovun içinde buluyorsunuz kendinizi.
-Kafeterya ve büfe sayesinde de yemeksiz bir kına organizasyonu düşünüyorsanız ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir yere sahip oluyorsunuz.

1500 kişilik bir salonla, geniş bir piste sahibiz. Dilerseniz kına organizasyonunuza özel ikramlarda sunuyoruz. Birlikte çalışmaya karar verdiğimiz andan itibaren etkinlik sorumlularımız sizinle ilgileniyor ve istediğiniz tarz da bir organizasyon için özel bir çaba sarf ediyor. Kına tahtından kına tepsisine kadar her ayrıntıyı ele alıyor ve karar verdiğimiz program kapsamında gerçekleştiriyoruz.

Artık sıra Hot Düğün Salonu fiyatına geldi. Bunu öğrenmek için yandaki formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Üstelik bunu ücretsiz olarak gerçekleştiriyorsunuz. Elit bir ortamda ömür boyu mutluluğunuz için atılacak imzalara ramak kala eğlenceli bir kına organizasyonuna şahit olmak istiyoruz. Yemekli ya da ikramlı seçeneklerimiz ile kına geceleriniz güzelleşiyor. Hatıralarda güzel izler bırakmak için…

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Kocatepe Mah. Yel Sok. No:25 Bayrampaşa/İstanbul

Hot Salon Davet Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!