Haylayf Düğün Davet Organizasyon

2

E-posta Gönder

0212 963 2763

2 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Küçükçekmece, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Atalarımızdan bize miras kalan, kültürümüzün en önemli ögelerinden biri olan kına geceleri, uzun yıllardır hakimiyetini sürdürüyor. Düğününüzden önce gerçekleştirilen bu gecelerde yakınlarınızla doyasıya eğlenebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. İstanbul kına gecesi yapılacak mekanlar arasında yer alan Haylayf Davet Organizasyon Salonu ailesi olarak, bu özel gecenize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyarız.

Sektörde uzun yıllardır bulunmamız sebebiyle şimdiye dek, pek çok misafirimizi burada ağırladık. Heyecanınıza ortak olmak ve kına gecesindeki farklı duygularınızı paylaşmak istiyoruz. Tecrübemiz sayesinde, tam da hayallerinizdeki kına gecesi deneyimini size yaşatacağımıza eminiz. Fikirlerinizi önemsiyoruz ve her şeyin, olmasını istediğiniz gibi gerçekleşmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Farklı konseptleri bir arada barındırarak, farklı tarzda organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Kına gecelerinin değişen formatına ayak uydurmak için; Hint konsepti, Roman konsepti veya Osmanlı konsepti gibi seçenekler sunuyoruz. Bunlardan birini tercih ederseniz, buna uygun olarak salonumuzu dekore ediyoruz. Farklı renkte masa örtüleri, sandalye süslemeleri ve çeşitli aksesuarlar sunuyoruz.

Salonumuz yaklaşık 400 kişi kapasiteli olup, davetli sayınıza göre oturma düzenini planlayabiliyoruz. Yemyeşil bir alanın içinde yer alan salonumuz, şehir merkezinde fakat şehrin dışındaymış hissi uyandırıyor. Kolonsuz ve geniş yapısıyla birlikte misafirlerinize ferah bir gece imkanı sunuyoruz. Seçtiğiniz konsepte göre belirlenecek iç mekan dekorasyonunda ise, kesinlikle fikrinizi alıyoruz.

Misafirlerinizi lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Sizin salona girişiniz ise, dans ekibimizle birlikte uyumlu bir gösteri sergileterek gerçekleşiyor. Konuklarınıza görsel bir şölen yaşatıyoruz ve sizi, gösterişli kına tahtınıza alıyoruz. Kına merasiminiz gerçekleşirken, yakınlarınıza sunduğumuz kaftanlarla gecenin atmosferine yakışır bir ortam hazırlıyoruz.

İstanbul kına gecesi organizasyonları denince akla gelen ilk isimlerden biriyiz. Deneyimimizle birlikte, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için biz hazırız! Siz de kararınızı verdiyseniz ve kına gecenizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın en başında bulunan irtibat numarasını arayarak veya hemen yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ömer Berkan

  • Telefon: 0212 963 2763

  • Adres: İstanbul Caddesi Fatih Mah. No:30-A Küçükçemkece / İstanbul

Haylayf Düğün Davet Organizasyon Yol Haritası

2 yorum


S&G

Sinem & Güney

Düğün Tarihi: 29.02.2020

Florya menekşe sahil üzerinde sanki istanbulun dışındaymış gibi bir ortamda şehirin gürültü ve yoğunluğundan uzak muhteşem bir tesis Ömer bey ve çalışma arkadaşları bu deneyimimizi inanılmaz keyifli ve huzurlu kılıyorlar. Düğün telaşesi içinde en stresli geçmesi beklemen tarafı, eğlenceli ve... devamı 

E&E

Emirhan & Esra

Düğün Tarihi: 09.02.2020

Merhaba. Öncelikle tam anlamıyla en stresli olduğumuz dönemde imdadımıza yetişen, bir dediğimizi iki etmeyen ve en özel günümüzü hala konuşulacak şekilde hatırlatan tüm Haylayf Garden çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!