Güzel Düğün Salonu

Güzel Düğün Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Bayrampaşa, İstanbul

İlçe, İl


COVID-19 Önlemleri

  • COVID-19 Önlemleri Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, Düzenli havalandırma, Talebe göre mekan girişinde ateş ölçümü, Masalar arası geniş mesafe aralığı, Kullan-at malzeme ile servis imkanı, Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi

Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)10-30 TL
  • Kapasite400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına müziği, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

Sultanlara layık bir kına gecesi organizasyonu için Güzel Düğün Sarayı Bayrampaşa’da sizleri bekliyor.

Salonumuzda düğünden kınaya, nişandan nikah törenine kadar pek çok organizasyon gerçekleştiriyoruz. Şüphesiz ki en eğlencelileri kına geceleri oluyor. Gelin adaylarımızın düğün stresini üzerlerinden attığı sevdikleriyle doyasıya eğlendikleri keyifli bir davet… Keyifli zaman geçirebilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey salonumuzda. Şık dekorasyonumuzla kaliteli hizmet anlayışımızı bir araya getirdik. Hem de hizmetlerimiz isteyebileceğiniz her şeyi içerisinde barındırıyor. Geniş bir hizmet bandımız var.

Gelin size kına organizasyonlarında neler yaptığımızı anlatalım.

İlk olarak konseptinizi belirlemenizi istiyoruz. Osmanlı, Hint, Roman gibi pek çok konsept alternatifimiz mevcut. Buna göre kına tören alanınızı oluşturuyoruz. Burada kına tahtı, kına sehpası ve puflar bulunuyor. Salonumuzu yine konsepte uygun olacak şekilde tüller ve çiçeklerle süslüyoruz. Harikulade bir ambiyans yaratıyoruz. Her şey birbiriyle bütünlük içerisinde ilerliyor. Kına geceniz boyunca yanınızda kına konsept kostümlü nedimelerimiz bulunuyor. Gelinimiz ve arkadaşlarını da unutmuyoruz tabii. Onlar için de bindallı ve kaftanlarımız mevcut. Genellikle kına töreninin yapılacağı dönem aramıza katılan damat beyler içinse; fes ve yeleğimiz bulunuyor. Kıyafetler ve dekorlarla size konsept kına organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı eğlenceyi de unutmuyoruz. Eğlenmeniz için ses ve ışık ekipmanlarımız dışında kadın DJ’imiz de mevcut. Aynı zamanda gecenize renk katmak isterseniz; davul show ya da dansçı kızlarımızdan oryantal gösterisi gibi alternatiflerimiz de bulunuyor.

Organizasyonel anlamda kına organizasyon Bayrampaşa denildiğinde akla gelen bir organizasyon firmasıyla birlikte çalışıyoruz. Dilediğiniz tüm hizmetlerin bir arada olduğu bir kına paketimiz mevcut. Kına paketiyle salonumuzun hizmetlerini bir araya getirerek; size sultanlara yakışır bir kına gecesi yaşatıyoruz.

İstiyoruz ki; siz strese girmeyin, yalnızca salonumuza gelin ve doyasıya eğlenin.

Siz de kına geceniz için doğru adres olduğumuzu düşünüyorsanız; form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Güzel Düğün Sarayı hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz...

  • Adres: Cevatpaşa Mahallesi, Kemaliye Cd. 47A 34045 Bayrampaşa/İstanbul

Güzel Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Güzel Düğün Salonu firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.