Güzel Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

400-500 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Bayrampaşa, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına müziği, Kına töreni, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Saray Düğün Davet Salonu
40 3

Fatih

Saray Düğün Davet Salonu

Saray Düğün Davet Salonu ile yepyeni bir başlangıç yapmak ister misiniz? Ce...

İlayda Davet ve Balo Salonu
45 10

Sarıyer

İlayda Davet ve Balo Salonu

Kültürümüzün en eğlenceli davetlerinden biri olan kına gecenizi düzenleyece...

Sultan Düğün Salonu
14

Sultangazi

Sultan Düğün Salonu

1992 senesinde faaliyete başlayan salonumuz şık dekoru ile kaliteli hizmet ...

Hakkında

Sultanlara layık bir kına gecesi organizasyonu için Güzel Düğün Sarayı Bayrampaşa’da sizleri bekliyor.

Salonumuzda düğünden kınaya, nişandan nikah törenine kadar pek çok organizasyon gerçekleştiriyoruz. Şüphesiz ki en eğlencelileri kına geceleri oluyor. Gelin adaylarımızın düğün stresini üzerlerinden attığı sevdikleriyle doyasıya eğlendikleri keyifli bir davet… Keyifli zaman geçirebilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey salonumuzda. Şık dekorasyonumuzla kaliteli hizmet anlayışımızı bir araya getirdik. Hem de hizmetlerimiz isteyebileceğiniz her şeyi içerisinde barındırıyor. Geniş bir hizmet bandımız var.

Gelin size kına organizasyonlarında neler yaptığımızı anlatalım.

İlk olarak konseptinizi belirlemenizi istiyoruz. Osmanlı, Hint, Roman gibi pek çok konsept alternatifimiz mevcut. Buna göre kına tören alanınızı oluşturuyoruz. Burada kına tahtı, kına sehpası ve puflar bulunuyor. Salonumuzu yine konsepte uygun olacak şekilde tüller ve çiçeklerle süslüyoruz. Harikulade bir ambiyans yaratıyoruz. Her şey birbiriyle bütünlük içerisinde ilerliyor. Kına geceniz boyunca yanınızda kına konsept kostümlü nedimelerimiz bulunuyor. Gelinimiz ve arkadaşlarını da unutmuyoruz tabii. Onlar için de bindallı ve kaftanlarımız mevcut. Genellikle kına töreninin yapılacağı dönem aramıza katılan damat beyler içinse; fes ve yeleğimiz bulunuyor. Kıyafetler ve dekorlarla size konsept kına organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı eğlenceyi de unutmuyoruz. Eğlenmeniz için ses ve ışık ekipmanlarımız dışında kadın DJ’imiz de mevcut. Aynı zamanda gecenize renk katmak isterseniz; davul show ya da dansçı kızlarımızdan oryantal gösterisi gibi alternatiflerimiz de bulunuyor.

Organizasyonel anlamda kına organizasyon Bayrampaşa denildiğinde akla gelen bir organizasyon firmasıyla birlikte çalışıyoruz. Dilediğiniz tüm hizmetlerin bir arada olduğu bir kına paketimiz mevcut. Kına paketiyle salonumuzun hizmetlerini bir araya getirerek; size sultanlara yakışır bir kına gecesi yaşatıyoruz.

İstiyoruz ki; siz strese girmeyin, yalnızca salonumuza gelin ve doyasıya eğlenin.

Siz de kına geceniz için doğru adres olduğumuzu düşünüyorsanız; form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Güzel Düğün Sarayı hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz...

İletişim

Feridun Fazılışık

Hüseyin Uzunçelebi

  • Adres: Cevatpaşa Mahallesi, Kemaliye Cd. 47A 34045 Bayrampaşa/İstanbul

Güzel Düğün Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.