Gürses Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Esenler, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

Kısa 1 süre önce yenilediğimiz Gürses Düğün Sarayı Esenler’de faaliyet gösteriyor. Yıllardır pek çok organizasyon gerçekleştirdik. Düğünden kınaya, nişandan sünnet düğününe; tüm özel günlerinizde yanınızdayız. Davetleriniz için 1 salonun ötesinde organizasyonel anlamda da destek oluyoruz. Birlikte çalışmış olduğumuz iş ortağımızda; dilediğiniz konseptlere uygun organizasyonlar tasarlayabiliyorlar.

Sıklıkla kına organizasyonlarında çözüm ortağımızdan destek alıyoruz. Bildiğiniz üzere kına geceleri kâh gülüp kâh ağlanan; Türk örf ve adetlerinin vazgeçilmez parçasıdır. Son dönemlerde bekarlığa veda formatında gerçekleşen bu organizasyonlar için Osmanlı, Hint, Roman ve prenses konseptlerimiz mevcut.

Salon olarak sunduğumuz ayrıcalıklardan bahsedecek olursak:

Girişte misafirlerimiz ve gelinimiz keman, klarnet, kemençe ya da kanunla karşılıyoruz. Dilerseniz davul show eşliğinde salonumuza giriş yapmanız da mümkün.

Misafirleriniz için özel olarak kına tahtı ve kına masasının bulunduğu konsept 1 alan oluşturuyoruz.

Kına geceniz boyunca kadın kameramanlarımız HD video kaydı alıyor. Davet sonrası ise CD formatında ücretsiz olarak hediye ediyoruz.

Kadın fotoğraf sanatçılarımızın çektiği 10 adet fotoğrafı gelin adayımıza hediyemiz oluyor. Gelinin salona girişi, kınanın yakılışı gibi özel anları kadrajımıza alıyoruz.

Misafirlerimize ikram olarak: yaş pasta, su böreği, tatlı-tuzlu kuru pasta, kurabiye ve meşrubat sunuyoruz.

Konuklarımızın masalarına her masaya özel olacak şekilde çerez ve badem şekeri ikramımız bulunuyor.

Kına gecesi için özel olarak kına müzik listesi oluşturuyoruz. Kadın DJ ya da kadın sanatçımız hizmet veriyor. Dilediğiniz tarzda müzikleri söyleyip çalabilecekleri gibi popüler kına müziklerinden oluşan listeyi de kullanabilirler.

Paketimiz bu şekilde olup kına organizasyonunuzda istediğiniz ekstra hizmet varsa onu da temin etmemiz mümkün. Dilerseniz de istemediğiniz hizmetleri paketimizden çıkartabiliriz.

Gerek bugüne kadar yaptığımız organizasyonlar gerek de yapabileceklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için form üzerinden Gürses Düğün Salonu ekibiyle iletişime geçebilir, kına organizasyon paketlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz...

İletişim

Ethem Şenol

  • Adres: Ninehatun Mahallesi, 101. Sokak, Cumhuriyet Meydanı No:1, 34220 Esenler/İstanbul

Gürses Düğün Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!