Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

500-750 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Bayrampaşa, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Salon Damla
11

Bayrampaşa

Salon Damla

Kına geceniz yaklaştı ve düğün telaşında koştururken buna zaman ayıramadını...

Vildan Düğün Salonu
6

Gaziosmanpaşa

Vildan Düğün Salonu

1970 yılında başladık özel davetlerinize ev sahipliği yapmaya. Yıllardır ...

Öznur Düğün Salonu
6

Bağcılar

Öznur Düğün Salonu

Yılların getirmiş olduğu sektör tecrübesiyle Öznur Düğün Salonu Bağcılar’da...

Hakkında

Uzun yıllardır hizmet sektöründe özel günlerinizi gerçekleştirmek amacıyla faaliyet gösteriyoruz. Tecrübemiz, profesyonel ve kaliteli hizmetimiz sayesinde hep gülen yüzlerle ayrılan çiftlerimiz oldu. Sizin de onlardan olmanızı istiyoruz.

Gelin odasından lezzetli yemek menümüze kadar özenli bir hizmete sahibiz. Servis personelinden mutfak personeline organizasyon sorumlusundan kameramanımıza kadar profesyoneliz. Düğün öncesi bir kutlama olan kına organizasyonlarınız sizin için çok özeldir. En az düğün kadar büyük bir anıyı kapsar. Çünkü daha butik bir organizasyon olmakla birlikte samimiyetin daha yüksek olduğu bir etkinliktir. Bu yüzden aynı sıcaklığı sağlamak için uğraşıyoruz. Bunun için öncesinde bir görüşme gerçekleştirerek önemli detayları öğreniyoruz. Tarzınızı, tam olarak ne istediğinizi ve eğer yemekli bir kına organizasyonu düşünüyorsanız nasıl bir menü seçeceğinizi konuşuyoruz. Bu konuşma çerçevesinde de her ayrıntıyı planlayarak kına organizasyonunuza hazırlanıyoruz.

Kınalar düğünlere göre daha çılgınca eğlendiğiniz ve tadını sonuna kadar çıkardığınız organizasyonlar. Topuklarınız ağrıyana kadar oynamak isteyeceğiniz ve kâh ağlayıp kâh güleceksiniz. Bu yüzden son derece eğlenceli bir organizasyon olması için elimizden geleni yapıyoruz. Bindallınızla sahnede dans ederken davul ve ışık şovlarıyla görselliğe doyuyorsunuz. Dilerseniz sadece salonumuzu kiralayıp kendi organizasyon şirketinizi de çalışması için getirebilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı. Çünkü bu gün kadınların günü. Düğün öncesi kız kıza eğlencenin dibine vuracağınız bir gün. Bu yüzden bırakın dilediğinizi yaşayın.

Buraya kadar okuduğunuza göre sizi ikna ettiğimizi düşünüyoruz. Üstelik de İstanbul kına gecesi salonları arayışında olduğunuz için listenize bizi eklemekten kaçmamalısınız. Hem tecrübemizin hem de profesyonelliğimizin verdiği gururla kına organizasyonunu gerçekleştirmek istiyoruz. Eğer siz de istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz soruları sorabilir, fiyat bilgisi konusunda ayrıntıları konuşabiliriz.

İletişim

İsmail Hakkı Çavuşoğlu-Mergül Yılmaz

  • Adres: Yıldırım Mah. Piri Reis Sok. No:60 Bayrampaşa, İstanbul

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.