Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayrampaşa, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Uzun yıllardır hizmet sektöründe özel günlerinizi gerçekleştirmek amacıyla faaliyet gösteriyoruz. Tecrübemiz, profesyonel ve kaliteli hizmetimiz sayesinde hep gülen yüzlerle ayrılan çiftlerimiz oldu. Sizin de onlardan olmanızı istiyoruz.

Gelin odasından lezzetli yemek menümüze kadar özenli bir hizmete sahibiz. Servis personelinden mutfak personeline organizasyon sorumlusundan kameramanımıza kadar profesyoneliz. Düğün öncesi bir kutlama olan kına organizasyonlarınız sizin için çok özeldir. En az düğün kadar büyük bir anıyı kapsar. Çünkü daha butik bir organizasyon olmakla birlikte samimiyetin daha yüksek olduğu bir etkinliktir. Bu yüzden aynı sıcaklığı sağlamak için uğraşıyoruz. Bunun için öncesinde bir görüşme gerçekleştirerek önemli detayları öğreniyoruz. Tarzınızı, tam olarak ne istediğinizi ve eğer yemekli bir kına organizasyonu düşünüyorsanız nasıl bir menü seçeceğinizi konuşuyoruz. Bu konuşma çerçevesinde de her ayrıntıyı planlayarak kına organizasyonunuza hazırlanıyoruz.

Kınalar düğünlere göre daha çılgınca eğlendiğiniz ve tadını sonuna kadar çıkardığınız organizasyonlar. Topuklarınız ağrıyana kadar oynamak isteyeceğiniz ve kâh ağlayıp kâh güleceksiniz. Bu yüzden son derece eğlenceli bir organizasyon olması için elimizden geleni yapıyoruz. Bindallınızla sahnede dans ederken davul ve ışık şovlarıyla görselliğe doyuyorsunuz. Dilerseniz sadece salonumuzu kiralayıp kendi organizasyon şirketinizi de çalışması için getirebilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı. Çünkü bu gün kadınların günü. Düğün öncesi kız kıza eğlencenin dibine vuracağınız bir gün. Bu yüzden bırakın dilediğinizi yaşayın.

Buraya kadar okuduğunuza göre sizi ikna ettiğimizi düşünüyoruz. Üstelik de İstanbul kına gecesi salonları arayışında olduğunuz için listenize bizi eklemekten kaçmamalısınız. Hem tecrübemizin hem de profesyonelliğimizin verdiği gururla kına organizasyonunu gerçekleştirmek istiyoruz. Eğer siz de istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz soruları sorabilir, fiyat bilgisi konusunda ayrıntıları konuşabiliriz.

İletişim

İsmail Hakkı Çavuşoğlu-Mergül Yılmaz

  • Adres: Yıldırım Mah. Piri Reis Sok. No:60 Bayrampaşa, İstanbul

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!