Grand Gala Vip

E-posta Gönder

0212 963 2993

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Esenyurt, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına müziği, Kına töreni, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına ekibi, Semazen, Hint kınası

Hakkında

Çok uzun yıllardır davet sektöründe faaliyet gösteren ve verdiği hizmetler ile rüştünü ispat etmiş bir firmayız. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler ve sahip olduğumuz vizyoner bakış açısı ile kendimizi geliştirmeye ve en iyisi için hep çalışmaya devam ediyoruz. İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan salonumuz Grand Gala Esenyurt ilçesi, Pınar Mahallesi’nde bulunuyor. Günümüzün estetik değerlerine hitap edebilecek şekilde yepyeni bir dizayn ile karşıladığımız çiftlerimizi tanıştığımız ilk andan organizasyonun düzenlenip bittiği son âna kadar büyük bir ilgi ile memnun ediyoruz.

Eğer sizinle her konuda ilgilenecek ve tüm isteklerinizi eksiksiz giderecek bir ekip ile çalışmak isterseniz kına gecenizi bizimle birlikte geçirebilirsiniz. 500 kişiye kadar konuğu ağırlayabildiğimiz salonumuzun şıklığında dillere destan bir tören düzenleyebilirsiniz. Tüm seremonileri ve ritüelleri ile kusursuz bir kına gecesi için size her konuda yardımcı olabiliriz.

Kına geceleri haricinde de her türden özel gün ve gece için toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Düğünler, kına geceleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları, sünnet törenleri, özel davet ve toplantılar gibi etkinliklerin tamamına, ruhuna ve formatına uygun bir şekilde gerekli hazırlıkları ve düzenlemeleri yapabiliyoruz.

Esenyurt kına mekânları arasında arayışınız yeni başladıysa o halde yorulmadan doğru yeri buldunuz demektir, bir süredir devam ediyorduysa da o halde artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Grand Gala Vip ailesi olarak sizi ve sevdiklerinizi salonumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Her şeyin hayallerinizdeki gibi gerçekleştiği ve kusursuz bir şekilde planlandığı gibi ilerlediği bir kına gecesi için bizi tercih edebilirsiniz. Detaylı görüşmek için salonumuza gelip bir çayımızı içmenizi isteriz. Organizasyonunuzun tarihi belli olduysa dilerseniz fazla zaman kaybetmeden sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir, randevu ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Aytekin Korkut

Aytekin Korkut

  • Telefon: 0212 963 2993

  • Adres: Pınar Mah. 1260. Sk. No:4/140 Esenyurt / İstanbul

Grand Gala Vip Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!