Grand Anka Hotel

Grand Anka Hotel

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Fatih, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

Kına gecesi organizasyonunuz için otel mi arıyorsunuz?

O halde Grand Anka Hotel Fındıkzade kına organizasyonunuz için harikulade bir alternatif.

250 metrekarelik toplantı salonunda sevdiklerinizle beraber keyifli bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmenizi sağlayabiliriz. Bu yüzden kına ekibimiz, aşçılarımız ve servis elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Tabi ki organizasyon sorumlumuzun önderliğinde çalışıyoruz. Ayrıca otelimizin hijyeni içinde bütün gece temizlik personellerimiz hizmetinizde.

Geldiğiniz andan itibaren konforu hissedeceksiniz. Çünkü biz misafirlerimizi rahat ettirmeyi en önemli gayemiz olarak belirledik. Modern esintilerin yer aldığı otelimiz ve balo salonumuzda, istediğiniz organizasyon türüne imza atabilirsiniz. Grand Anka Hotel, geleneksel kına gecelerinden başlayarak istediğiniz konseptte kına gecesi organizasyonları gerçekleştirebilir. Yeter ki organizasyon sorumlumuz ile iletişim kurun ve istediklerinizi anlatın. Kına gecesi mekânınız olarak tüm aksesuar ve malzemelerin teminini biz sağlıyoruz. Talebiniz doğrultusunda dışarıdan organizasyon firmasıyla da anlaşabilir, mekân giydirmesini sağlayabilirsiniz.


Biz en güzel organizasyona sahip olun diye çalışıyoruz!

İster kırmızı konseptin hâkim olduğu bir kına gecesi organizasyonu isterseniz de pembe tonlarında Prenses konseptinde kına gecesi… Hangisi istersiniz?

Dekorasyonun yanı sıra fotoğraf ve video hizmetimiz de bulunuyor. Gecenizin sonunda davetlilerinizin fotoğrafları hazırlıyor. Hızlı ve kaliteli baskılarımız ile hemen ulaştırıyoruz. Gece boyunca sadece size özel bir fotoğrafçımız bulunuyor. Fotoğrafçımız en özel anlarınızı fotoğraf karelerine dönüştürüyor, unutulmayacak bir hatıraya sahip oluyorsunuz. Fotoğraf hizmetinin yanı sıra görsel olarak davetlilerinizi mest edecek dans ekibimiz gece boyunca nedimeleriniz olarak arkanızda olacaklar.

Gece boyunca belirlediğiniz konsepte uygun dans gösterileri sergileyecekler. Davul Showlar, zenne, oryantal hizmeti almak isterseniz de çözüm ortaklarımızdan yararlanabiliriz. Organizasyon sürecinin başından itibaren ekibimizle beraber her şeyin mükemmel olasını istiyor, konuklarını ağırlamaktan büyük sevinç duyuyoruz.

Siz de en özel gününüzü bize emanet edin; hayal ettiğiniz geceye ulaşın. Bizim hakkımızda bilgi almak isterseniz formu doldurabilirsiniz.

Heyecanla Grand Anka Hotel iletişim kurmanız için bekliyor.

  • Adres: Molla Gürani Mahallesi, Molla Gürani Cd. No:46, 34093 Fatih/İstanbul


5 yorum

s&u

suna & umut

Düğün Tarihi: 16.01.2020

Grand Anka otele çok teşekkür ediyoruz sorunsuz bir gün geçirdik her şey çok güzeldi.

E&Ü

Emek & Ümit

Düğün Tarihi: 04.01.2020

Sade ve abartıya kaçılmadan yapmak istediğimiz nişanımız tamda istediğimize gibi oldu. sade, şık bir mekan ayarlanmıştı, yemekler sıcak sunum yapıldı hiç bir sorun yaşamadı Grandankahotel yöneticilerine bu anlamda çok teşekkür ederiz.

n&k

nevin & kuzey

Düğün Tarihi: 16.06.2019

Grand anka otele bu güzel organizasyon için çoook teşekkür ederiz.

s&s

selin & suat

Düğün Tarihi: 21.10.2018

Grand anka otele bu güzel gün için ve emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Fazlası vardı eksiği yoktu kınamızın...

f&e

filiz & emre

Düğün Tarihi: 18.08.2018

Grand anka otel organizasyon için harika bir yer ulaşım olsun hizmet konusunda olsun oldukça memnun kaldık özellikle yemekleri gerçekten lezzetliydi, kalabalık bir kına oldu ama yemeklerimizi sıcacıktı bu ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Grand Anka Hotel firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!