Gönül Davet Çamlıca

0212 963 0987

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi , Kokteyl, Paket

₺11.500 Fiyat Al

Kampanyalar (1)

 • Üsküdar, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi , Kokteyl, Paket
₺11.500 Fiyat Al
Son gün 31/08/2022

Gönül Davet Çamlıca Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Gönül Davet Çamlıca Sıkça Sorulan Sorular

 • Gönül Davet Çamlıca kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Gönül Davet Çamlıca kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Gönül Davet Çamlıca kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.


 • Gönül Davet Çamlıca kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Gönül Davet Çamlıca kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Gönül Davet Çamlıca Hakkında

Gönül Davet Çamlıca kına ve bekarlığa veda partileri için gelin adaylarını ağırlıyor. İstanbul Üsküdar kına mekanları içinde yer alan Gönül Davet Çamlıca’da kına gecenizi kokteyl veya yemekli menülerle düzenleyebilirsiniz. Anadolu Yakası’nda yer alan Gönül Davet Çamlıca,Küçük Çamlıca’daki geniş bahçesinde açık havada kına ve bekarlığa veda partisi düzenleme fırsatı sunuyor.

Davet Alanları

Gönül Davet Çamlıca’da kına geceleri için sıklıkla tercih edilen 1 adet kır bahçesi açık davet alanı yer alıyor. Kır bahçesinin kapasitesi kına geceleri için seçtiğiniz konsepte göre 500 ila 1000 kişi arasında değişiyor. Mekan oldukça büyük olduğundan istediğiniz herkesi kına gecenizde görebileceksiniz. Açık alan çim zeminle kaplı olmakla beraber şehir manzarası izleme imkanı da sunuyor.

Dekorasyon

Gönül Davet Çamlıca açık alanında modern dekorasyon ögeleri öne çıkıyor. Sade ve şık süslemelerin hakim olduğu kır bahçesinde çiftlerin isteğine göre bohem süslemeler de yapılabiliyor. Oturma planı oluşturulurken de yuvarlak masalar ve beyaz renkli, açılır kapanır bahçe sandalyeleri tercih ediliyor. Masalar düğün konsepti de göz önüne alınarak altın rengi suplalar, altın detaylı beş kollu şamdanlar ve çiçeklerle süslenebiliyor.

Hizmetler

Gönül Davet Çamlıca kendi organizasyon danışmanıyla çalışıyor ve çiftlere organizasyon konusunda yardımcı oluyor. Çalışmak istediğiniz farklı bir organizasyon firması veya danışmanı vara bu firmayı kır bahçemize getirme imkanınız da bulunuyor. Kına geceniz ana yemekli veya kokteyl ikramlı olacaksa menünüzü sizinle beraber hazırlıyoruz. Kına gecesinden önce menüyü tatma olanağını da sunuyoruz. Menüde değiştirmek istediğiniz detaylar olursa bu konuda da yardımcı olabiliyoruz.

Kına ve bekarlığa veda partiniz sırasında yağış gibi beklenmedik durumlar gerçekleşirse şemsiyelerimizle önlem alıyoruz. Ayrıca hazırlık odası gibi imkanlarımız da bulunuyor. Kına ve bekarlığa veda partilerinin keyifli geçmesi için sahneyi kuruyor, ses sistemlerini hazırlıyoruz. Işıklandırmaları da tamamlayarak bahçemize dinamik bir atmosfer katıyoruz. Siz ve misafirleriniz için otopark alanımızda vale hizmeti de sunuyoruz.

Küçük Çamlıca kına mekanları arasında bulunan Gönül Davet Çamlıca’ya merkezi konumu sayesinde kolayca ulaşılabiliyor. Üçpınarlar’da hizmet veren Gönül Davet Çamlıca’ya toplu taşımayla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak davet alanı ağaçlarla çevrili olduğundan şehirden uzaklaşmış gibi hissettirmeyi de başarıyor. Gönül Davet Çamlıca kına gecesi fiyatları hakkında bilgi almak için fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşarak fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Diğer

 • Diğer

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 0987
 • Adres:

  Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:3/3 Üsküdar-İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.