Gönül Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çekmeköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği

Hakkında

Kına gecelerinizde yıllardır hizmet veriyoruz, 10 yıldan fazla oldu beraber geçirdiğimiz süre…

Kına geceleri gelin adayları için özel organizasyonlar. Hayal ettikleri gibi olması için sıfır hata anlayışı ile hizmetimize devam ediyoruz. Siz de kusursuz organizasyonlar sağlamak istiyorsunuz değil mi?

3.5 dönüme sahip alanımızda kına organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmayı çok istiyor, ağırladığımız her çift ile kıvanç duyuyoruz. Yeşilliğin ve doğanın huzurunda en özel anlarınızı gerçekleştiriyor. Kına meresiminiz için gerekli bütün malzemeleri ve aksesuarları sağlıyoruz. Kına mumundan başlayarak kına tahtı ve süslemeleri bizim aracılığımız ile sağlayabilirsiniz. Prenses konsepti için mor ve pembe renklerinizi seçebilir, Osmanlı konseptinde geleneksel tonlara yer verebilirsiniz Gönül Bahçesi Çekmeköy’de.

Osmanlı konsepti ihtişamlı bir gece vaat ediyor size. Altın sarısı suplalar ve masa süsleri. Şamdanların yer aldığı bir organizasyon töreni ile dilden dile dolaşabileceksiniz. Özel kına masasını mekanımızın en güzel yerine konumlandırıyor, kına masasının üstünü de talebinize göre düzenliyoruz. Hediyelikler, fotoğraf aksesuarları ve daha fazla masanızın üzerinde yerini alıyor. Hayatınızın en özel ve güzel anına sahip olabileceksiniz. Fotoğraf çekilme aksesuarlarını sayesinde sosyal medyada dilden dile dolaşabilirsiniz. Fotoğraf çekilme köşesi ile de Gönül Bahçesi konumunda beğeni rekorları kıracak davetlileriniz. Davetlilerinizin konforunuz ve eğlencesini sağlamak bizim görevimiz.

Eğlenceyi müziklerimiz ve dans gösterilerimiz ile sağlıyoruz. Birbirinden deneyimli müzisyenlerimiz en güzel kına gecesi şarkıları eşliğinde unutulmaz bir gece vaat ediyor. Müzisyenlerimiz repertuarı çok geniş. Her yöreden türküler ve şarkılarla gecenizi üst seviyeye çıkarabiliyoruz. Geleneksel, klasikleşmiş kına geceleri şarkıları merasiminiz esnasında çalabiliriz.

Formu doldurarak, hayal ettiğiniz kına gecesi şarkıları eşliğinde kına ritüellerini gerçekleştirmek için Gönül Bahçesi İstanbul’u seçebilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda dilediğiniz gibi bir organizasyon planlayalım. Bize ulaşmak çok kolay!

İletişim

Uğur Kılıç

  • Adres: Hüseyinli Mah. Beykoz Cad. No 220

Gönül Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!